Zollner Elektronik információkérés

Több
10 éve 3 hónapja #34859 Írta: Zsuzsó
Zsuzsó válaszolt a következő témában: Zollner Elektronik információkérés

Ja!És még annyit,hogy a cím amit adtak az egy leányfalui családi ikerház ahol épp nem tartózkodott már senki!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #34860 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Zollner Elektronik információkérés

Zsuzsó!
Ma vasárnap van. Most pénteken utalt az öcséd és azóta nyomoztátok ezt le? Vagy korábbi a történet és megjárta már tesód a Felvonulási teret egy szép pénteki napon oda-vissza feleslegesen? :thinking:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #34861 Írta: Zsuzsó
Zsuzsó válaszolt a következő témában: Zollner Elektronik információkérés

Gergoo!
Ez mostani sztori!Most jött haza Canadából nem rég!Nem mert nekünk szólni mert kölcsön is kért pénzt!Sirt amikor elmondta,mert hozzászokott sajnos ahhoz,hogy Canadában nem cseszték át! Legalább is ezt mondta!de remélem megtanulta és próbálok neki segiteni!!!De a kezeim között nem maradnának egybe ezek a csalók!!!de végűl is jó jövedelem szerzés!1ember→152000Ft!az tök jó!!! :angry:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #34862 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Zollner Elektronik információkérés

Kibányásztam google cache-ből a nevet és telefonszámot: Szabó Brigitta Tel: 06309689318
Ő lenne a cég alkalmazottja? Ugye csak vicceltek? :woohoo:
Ez egy jó forgatókönyv szerint végrehajtott csalás lesz szerintem. Hamis személyi, bankszámla és telefonkártya, majd kerestek egy minimum közepes nagyságú céget ami jelen van a weben és azért van akkora, hogy néhány napos telefonálás után (ha kitartó valaki) lesz csak teljesen egyértelmű, hogy azt sem tudják ki a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. az a Szabó Brigitta. Néhány hétig hirdettek és néhány millát tuti össze is szedtek!
Nekem, aki nem igazán hisz csodákban már az elég volt, hogy 1900 nettó :laugh: de amikor ránéztem a hirdetésre, névre és telefonszámra akkor aztán egyértelmű, hogy cumi. Hogy lehettek ilyen naívak emberek? :woohoo:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #34863 Írta: Zsuzsó
Zsuzsó válaszolt a következő témában: Zollner Elektronik információkérés

Ja-ja!szóval ilyen emberek is vannak!
Én július óta vok.munkanélkül van egy kevés pénzem de eszembe sem jutna ilyenbe beleugrani!Miért nem kérdezett meg valakit?nem értem???
Szóval a tanulópénzt ki fizette remélem!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #34864 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Zollner Elektronik információkérés

Tegyen feljelentést, számát írjátok meg itt és hátha. Pénz nem lesz meg az tuti de másokat még meg lehet kímélni a buktától vele! ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Zsuzsó

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!