Németországba kivihető dohánytermék

  • Director
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hónapja #3119 Írta: Director
Director válaszolt a következő témában: Németországba kivihető dohánytermék

Sziasztok!

Ha már igy szóba került a dohány, Én is érdeklődnék. Sajnos rendszeresen dohányzom, és legalább fel evet fogok Berlinben tölteni, tehát ekkora mennyiséget nem vihetek magammal.:) Érdekelne, hogy mennyire fáj majd a pénztárcámnak ez a rossz szokásom.:) A segitségeteket előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja - 5 éve 11 hónapja #3120 Írta: csdani72
csdani72 válaszolt a következő témában: Németországba kivihető dohánytermék

Szia.

Amint korábban megírták 800 szál vagy 1 kg dohány.
De attól függ mivel jössz,én kocsival járok és 10-15 kartonnal
szoktam hozni igen kicsi az esélye hogy megfognak,mivel nincs határ. Itt a c i g i nagyon drága 4-5 euró/ doboz, feketén 2 euróért lehet venni.


Szia
Dani
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Director

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #3124 Írta: tomi1974
tomi1974 válaszolt a következő témában: Németországba kivihető dohánytermék

Szia
Nagyon fog fájni..a legolcsobb cigi is 3,70 eu ..de ha szánsz rá időt és megelégszel a nemalegszebb szál cigikkel akkor olcsobban meguszhatod ha dohányt veszel és tőltőgetsz. Mi a sárga nagydobozos pall mallt vesszük a férjemnek és az neki 2 hétre elég és igy 14 eu dohányfolterrel együtt.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #3130 Írta: Zita
Zita válaszolt a következő témában: Németországba kivihető dohánytermék

Szia Dani,
szerintem ne csinaldd ilyen nagy vonalban mert a civilek kiszednek he magyar a rendszamod vagy nem a közelbe valo.
En mar fizettem es rohadt draga meg meg el is veszi a vamos de azota sem hozok 1 kartonnal többet pedig 17 eve itt vagyok es nem jarok haza csak ritkan. Inkabb töltsd. narancs Pall mall ok.

Üdv Zita

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #3134 Írta: tomi1974
tomi1974 válaszolt a következő témában: Németországba kivihető dohánytermék

Hát lehet hogy nincs határ de engem Regensburgnál megállitottak a vámosok elvittek egy raktárhoz ahol bizony kipakolták az autot pedig csak az otthon maradt ágynemüt,virágot és tőbb aproságot hoztam ki még a kesztyütartot is mindent átnéztek.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!