Cégtár

Több
10 éve 7 hónapja #33819 Írta: Firma
Firma válaszolt a következő témában: Cégtár

Sziasztok,

amennyiben valakinek cegbirosagrol kell valamely cegnek kivonat annak szivesen ajanlom fel szolgaltatasunkat. Mivel cegünknek jogaban all koddal belepni es lekerni cegkivonatot , igy barkinek tudunk segiteni. Dija:15,00,-€+19%Afa.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zsoltiabéka

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #33971 Írta: vava
vava válaszolt a következő témában: Cégtár

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást. Talán később másoknak hasznos lesz, hogy hol tudnak lekérni cégkivonatot.

Mint írtam, nekünk nem kellett lekérni. Csak arra voltam kíváncsi, hogy a bank honnan kéri le. Ha nekünk kellett volna, akkor kb. addig tartott volna a beszélgetésünk a bankkal.
De már megoldódott, elfogadták a munkáltatói igazolást, most már csak alá kell írnunk az új hitelszerződést.

Csak hogy a magyarországi hitelhelyzetet vázoljam egy kicsit: nem mi kerestük meg a bankot, hogy szeretnénk kiváltani a jelenlegi hitelünket, hanem ők kerestek meg minket, hogy váltsuk ki, mert van kedvezőbb lehetőség az adott bankon belül. Emellett közel azonos időben megkeresett az előző bank is, ahonnan már korábban elhoztuk a lakáshitelünket, hogy nem akarnánk-e visszavinni. Megnéztük a két ajánlatot, kicsit szétnéztünk a neten a többi banknál, aztán döntöttünk. Egyébként is terveztük már a hitelkiváltást, de nem érdeklődtünk még sehol. Arra viszont nem számítottunk, hogy a bankok fognak megkeresni minket...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #34736 Írta: mamama
mamama válaszolt a következő témában: Cégtár

Sziasztok! Nekem csak annyi a kérdésem hogyan kaphatok infot egy GbR-ről, aminek még 2013 okt -ben küldtünk személyes adatokat is tartalmazó adatlapot ,wollmacht-t, gewa1,3, anteilsabtretung is. Egyszer beszélt párom egy hölggyel, azt mondta 2 hetet kér mert épp építkezés lezáráson vannak utána beszélnek,- azóta is :( Nekem az az érzésem hogy jól átverték , csak új adatokat akart a cég. Lehet e még tenni vmit? Hagyja az egészet.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #34812 Írta: Athena1985
Athena1985 válaszolt a következő témában: Cégtár

Szia mamama!

Milyen kapcsolatban álltok jogilag ezzel a GbR-rel? Mert ha a párod már tag (Gesellschafter), akkor alapból betekintése van a GbR-be. Gewerbeanmeldung-ot személyesen adtátok le a Gewerbeamt-nál, vagy az ügyintézőnél? A Gewerbeamt is tud esetleg felvilágosítást adni, ha már Gesellschafter lett a párod. Csak úgy nem kérnek adatokat senkitől, ha viszont Gesellschafter-ről van szó, akkor kötelezettségei vannak a párodnak, ld. adófizetés: "Die Gesellschafter sind an Gewinn und Verlust beteiligt"
Szerintem minél előbb járjatok ennek utána és ha kérdéses, inkább lépjetek ki, mert egy elfelejtett kijelentés csúnya következményekkel járhat.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!