Gleitzeit

Több
10 éve 8 hónapja #33397 Írta: Athena1985
Athena1985 válaszolt a következő témában: Gleitzeit

Igen, tényleg sokan csak azt nézik, hogy pénz van belőle, amit meg is értek, mert minden egyes plusz Euró számít, csak ez ugye adóköteles jövedelem, így sokkal értékesebb úgymond adómentesen szabadnapként kivenni! Ugyanakkor sok ember a szabadidejét is inkább arra fordítja, hogy dolgozhasson, mert a családot el kell tartani. Nehéz ügy, na! Ahogy olvastam, te sem tétlenkedsz. Hamar lefaragtad annó a minuszaidat és szorgalmasan gyüjtögeted a szabadnapokat! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #33398 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Gleitzeit

Athena1985 írta: Ahogy olvastam, te sem tétlenkedsz. Hamar lefaragtad annó a minuszaidat és szorgalmasan gyüjtögeted a szabadnapokat!

Hát igen, de nekem nagyon könnyű ezt tennem, mert a hobbymat fizetik. Gyakorlatilag itthon sem csinálok mást mint a melóban, csak más témában. Mi illusztrációkat/grafikát csinálunk a VW konszernnek. Ha volt ilyen kocsid (Audi, Bentley, Bugatti, Ducati, Lamborghini, MAN, Porsche, Scania, Seat, Škoda, Volkswagen Pkw und Volkswagen Nutzfahrzeuge) akkor már volt a kezedben munkám. (Kézikönyv, szerelési útmutatók, használati utasitás. stb) Szóval ez sokkal könnyebb ám, mint a nehéz fizikai munka! Potosan ezért is van nálunk "Gleitzeit" mert nem mindig vagyunk "formában", s így beoszthatjuk magunknak a munkaidőt!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!