Ócskapiac, lomtalanítás, kirakodóvásár

  • kalmarattila
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 1 hete #432 Írta: kalmarattila
Ócskapiac, lomtalanítás, kirakodóvásár téma létrehozva kalmarattila által

Sziasztok!
Új vagyok, most regisztráltam, kérdeznék ha szabad:

Németországi ócskapiacok, lomtalanítások meg hasonlók érdekelnének. Nagyon kevés infót találok a neten róluk... :(

Az egyik itteni ócskapiacra rengeteg német rendszámos kombi hordja az árut, és a haverommal arra gondoltunk hogy megkeressük mi is azokat a német helyeket ahonnan technikai árut és hasonlókat lehetne hozni. Nekünk nem kéne a sok mosógép, tűzhely meg hasonló nagy cucc, csak az apróságok, amiket személyautóban el tudunk hozni és utána eladni. Pl. számítógép alkatrészek, retro konzolok, stb.

Tud valaki nekem ilyesmiben segíteni, vagy mesélni a témáról kicsit? Nagyon megköszönném!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tovarikati
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 1 hete #434 Írta: tovarikati
tovarikati válaszolt a következő témában: Ócskapiac, lomtalanítás, kirakodóvásár

szia!

Imadok en is hasonlo helyekre jarni.Ahol en lakom / REcklinghausen/, itt minden szerdean, szombaton van ilyen flohmarkt.Nagyon jok, nagyon olcsok.Itt a környekem is mindig valamelyik varosban, mindig ki vannak ezek irva mar elötte az utszeli kis tablakon. / trödelmarkt/.Ajanlok megegyet: Diakonie: ez minden varosban van, szuper!!!! oda mindenkepp latogassatok el.
Remelem segitettem: Kata

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hete #435 Írta: EBMZicke
EBMZicke válaszolt a következő témában: Ócskapiac, lomtalanítás, kirakodóvásár

Szia Attila!
Talaltam egy nemet oldalt,ahol Nemetorszag osszes bolha-,ocskapiacai fel vannak sorolva:Das Portal für Floh-, Antik- und Trödelmärkte in ganz Deutschland!

www.marktcom.de/
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Alex1992, basha

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hete #436 Írta: tomi1974
tomi1974 válaszolt a következő témában: Ócskapiac, lomtalanítás, kirakodóvásár

Jó reggelt!

Szerintem Attilát inkább a lomik érdeklik mert csak ugy éri meg innen Mo-ba vinni a cuccot,de az után meg vagy a helyi önkormányzatnál vagy a szemétszállítás üzemeltetőjétöl érdemes megkérdezni mert minden lakónak küldenek ki egy naptárt ami tartalmazza a lomtalanítások rendjét is...az enyémet a férjem kidobta ,hogy hátha lecsuszok róla mert mindig gyüjtögetek!! Ezért én örülök ,hogy megtaláltad eszt az oldalt!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 napja #438 Írta: EBMZicke
EBMZicke válaszolt a következő témában: Ócskapiac, lomtalanítás, kirakodóvásár

@tomi1974
Ja,tenyleg.Mi is kiraktuk a cuccot az utca melle,aztan valamikor begyujtottek...de sokszor a csehek gyorsabbak voltak. :laugh: (mi Drezdaban laktunk es onnen Cseho.csak egy kopesre van)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: banda47

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 napja #439 Írta: tomi1974
tomi1974 válaszolt a következő témában: Ócskapiac, lomtalanítás, kirakodóvásár

itt minden lomikor járnak teherautoval és gyüjtik be a cuccokat..hát olyankor én is sokat sétálok a kutyákkal!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!