Lépj be és nem fog megjelenni minden oldal tetején ez a reklám!

Irány Németország!

A németországi magyar portál.

Könyvelés Németországban Telekocsi Németország Társkereső Kötelező biztosítás Németország Hitel Biztosítás Németországban Kisbuszos személyszállítás Építőipari munkák

× Programok, buli, szórakozás

emo Németországi társkereső

Több
4 éve 10 hónapja #1754

Sziasztok,
Örömmel jelzem, hogy hosszas előkészületek és kb. 14 óra ráfordított idő után a németországi társkeresőnket átszerveztük, kitakarítottuk. Töröltünk mindenkit az adatbázisból aki a jelzés ellenére nem töltött fel képet magáról, valamint azokat is akik feltehetően nem magukról töltöttek fel fényképet és mostantól a regisztráció megköveteli a fénykép feltöltését valamint adminisztrátori jóváhagyás szükséges az oldal funkcióinak teljes eléréséhez. Reméljük a minőségibb társkeresés többeknek felkelti az érdeklődését, gyertek, nézzetek körül. ;)
Társkereső

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: .

Több
3 éve 11 hónapja #7764

én ehez a társkeresőhöz csak annyit szeretnék hozzáfűzni hogy jo hogy van... de a biztonsági képen nem nagyon sikerült karaktereket meglátnom...(pedig nem keveset probálkoztam vele...)

Több
3 éve 11 hónapja #7777

A képen, nyíllal jelzett ikonra klikkelve kérhetsz másik kódot ha nem tudod elolvasni.
A legtöbb böngészőben tudod a megjelenítést nagyítani a Ctrl/+ illetve - billentyűk vagy a View/Zoom menü használatával. Így már tuti sikerülnie kell.

Több
3 éve 11 hónapja #7813

értem... de az a problémám hogy nem látom a betüket csak a hátteret...:D

Több
3 éve 11 hónapja #7814

• kameleon50
  • kameleon50 profilkép
  • Látogató
3 éve 1 hónapja #21359

Szia,miért nem engedi megnéznem az üzieimet?