Utazás vonattal Németországban

Több
10 éve 6 hónapja - 10 éve 6 hónapja #34011 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Utazás vonattal Németországban

gejza írta: Még valaki, valamilyen okossággal ez ügyben?

Természetesen. :laugh: Be kell írni a Maestro-hoz az utolsó 10 számjegyet akkor, a lényeg, hogy az utolsó négy helyesen jelenjen meg a "jegyen" ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #34013 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Utazás vonattal Németországban

És a BLZ-hez mit írsz ??? Hidd el, ugyanazt a hibajelzést fogod kapni, mint amikor hitelkártyaként akartam elsütni a Maestro-t. A Maestro-nak 16 jegyü kártyaszáma van csak, mint a hitelkártyáknál a 4x4 számjegy. És ennek a számnak semmi köze a számlaszámhoz és a BLZ-hez. Grüß Gott!

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #34014 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Utazás vonattal Németországban

Gergoo,
csak hogy lásd: kipróbáltam. BLZ-nek beírtam a ténylegeset (amit persze M.o.-n nem így hívnak és nincs is rajta a kártyán) és lám:
(Mellesleg a kártyát ugyanúgy lehúzza a kalauz a kézi terminálján (kivéve természetesen DECO-nak :P ), tehát nem silabizál semmit. Ha a leolvasott QR-Code-hoz a kártya nem OK, akkor a terminálja jelez...)



Még mindig van valami ötlet, ami szerint csakazért is én vagyok a hülye ??? :sick: Mert, ha ez kell, tessék, legyetek boldogok: HÜLYE VAGYOK (de akkor ti is :chuckle: ).

Most már leírom azt is (még mielött valaki diadalittasan jelentkezik), hogy a magyar Kreditkarte-t (a debit alapút is) a Kreditkarte-nál elfogadja, de ugyebár a kérdezö utazni szándékozó haverjának nincs olyanja sem!!!
Azt hiszem csináltatok egy új névjegykártyát (DECO, megtervezed ?):
gejza
DB Online Ticket Sales
Senior Expert - Help Desk Very Senior Manager

PEACE, FREEDOM, LOVE, HAPPINESS !

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #34020 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Utazás vonattal Németországban

Akkor foglaljuk össze. :) Nem véletlenül kérnek mahlzeit-től sem VISA vagy MasterCard kártyaadatokat, szóval aki Németországban online jegyet váltva szeretne vonatozni és nincs német Maestro kártyája az szerezzen be egyet!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #34023 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Utazás vonattal Németországban

Na "jó reggelt", elég sokáig tartott ide eljutni..... :laugh:

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja - 10 éve 6 hónapja #34025 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Utazás vonattal Németországban

Te vacakoltál :laugh: 3 órája csekkoltad le a (jelenleg) utolsó ötletemet. :chuckle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gejza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!