Gázautó fórum

Több
9 éve 7 hónapja #37595 Írta: zozo2D
zozo2D válaszolt a következő témában: Gázautó fórum

Gyári LPGnél a kocsi karosszériába is rejtettek már amorf műanyag tartályokat a hátsó sárvédő és a kocsi kárpit/csomagtér és kocsi alja közé -ami nem durrant el ütközésnél. Úgy tudom a vásárlók idegenkedése miatt maradtak a "hagyományos 3-4 mm falú acéltartálynál, amit az érdeklődők inkább bevállalnak.

A kérdés nem az hogy meggyőzhető-e az egyén erről, -EZT DÖNTSE EL MINDENKI MAGA- hanem hol/mi/mennyiért kapható/vehető a témára fogékonyaknak. Netán milyen előírások vannak amik különböznek a magyartól.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #37596 Írta: zozo2D
zozo2D válaszolt a következő témában: Gázautó fórum

Nekem 2 év alatt térült meg általában. Ennek tudatában vállaltam be. Nincs zsákba macska, a diesel autó is drágább mint a benzines, mégsem érvelünk ellene.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #37598 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Gázautó fórum

zozo2D írta: Nincs zsákba macska, a diesel autó is drágább mint a benzines, mégsem érvelünk ellene.

Érvelek én ha ez hiányzik. Síelni voltunk. 1.2 benzines kocsit béreltem, reggel -18 fok, az 50-60K diesel fosok :chuckle: nem indultak, az enyém pöccre. Szóval, ha rendszeres síelő lennék, tuti nem vennék dieselt és bazira nem is érdekelne, hány év alatt térül meg amennyivel drágábban venném! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #37599 Írta: zozo2D
zozo2D válaszolt a következő témában: Gázautó fórum

Akkor te jól döntöttél !:)
Egyébként -18 fok szerintem nem extrém. Ha ez igaz lenne Németország nagy részén télen nem lehetne tejet/kenyeret venni mert nem indul a Flotta ;)
Én 1xü halandó vagyok, egy kocsi árát maximalizálom kb. 10e€. Akinek jobb van az tőlem nyugodtan vehet A8at benzinnel :D

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #37600 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Gázautó fórum

Igaz, bizony! Én már a pályán melegítettem amikor ők még a kocsijukat melegítették :P

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #37601 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Gázautó fórum

A privátira. ;)
Azért van a topik, hogy infót cseréljetek de számíts ellenvéleményre amikor egy tényezőt a kb. 1467-ből autóvásárlást illetően előhúzol mint ami minimum az alapköve lenne a szempontoknak. Szerinted hányan foglalkoznak a káros anyag kibocsájtás értékekkel amikor kocsit vesznek?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!