Nem is akar a magyar dolgozni

Több
11 éve 2 hónapja #28313 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Nem is akar a magyar dolgozni

Tompika írta: Félreértés ne essék, nem a helyieket akartam savazni, ez igazából országos jelenség.(tiszt. a kiv.) :sick: Magam részéről én jót mosolygok az ilyeneken, de van aki szentírásnak veszi.


Savazni Én sem kívántam senkit, csak puszta tényeket közöltem.
Viszont mivel éltem már az ország több városában is, így őszintén tudom mondani, hogy hasonló leosztást még nem tapasztaltam....legalább is nem ennyire látványosat B)

Egy a lényeg, aki úgy megy ki, hogy a reklámemberek hülyeségeitől félrevezetve mennyországot vár az bizony sírva fog hazajönni....

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28320 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Nem is akar a magyar dolgozni

DECOTEXT írta:

Tompika írta: Félreértés ne essék, nem a helyieket akartam savazni, ez igazából országos jelenség.(tiszt. a kiv.) :sick: Magam részéről én jót mosolygok az ilyeneken, de van aki szentírásnak veszi.

Hát az ilyen meg is érdemli, hogy átverjék! A mai nyitott világban (internet, Schengen, s 1000 TV adó) egy ketyentés és minden infó meg van mindenkiről, s minden cégről vagy akármiről! Ha ezt nem teszik meg mielőtt beledőlnek a saját magukkal szembefordított tőrbe, akkor nem is kell sajnálni az ilyet!

Te aki itt el is ontod a sokszor fals informacioidat es a tenyeket elolvasni se vagy hajlando. (lsd. adozasi kerdesek, norvegia, de sorolhatnam) HIaba a net, hiaba a tv.
Akkor mit varsz el masoktol akik nem itt elnek?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 2 hónapja #28355 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Nem is akar a magyar dolgozni

mahlzeit írta: Te aki itt el is ontod a sokszor fals informacioidat es a tenyeket elolvasni se vagy hajlando. (lsd. adozasi kerdesek, norvegia, de sorolhatnam) HIaba a net, hiaba a tv.
Akkor mit varsz el masoktol akik nem itt elnek?

S Te honnan vetted azt az állitólagos nagyon biztos értesüléseidet? Ez is lehet annyira hamis mint az enyém! Én nem egy "kivándorló" riportot láttam ahol a TV kiment Norvégiába azokhoz akik ott kezdték újra életüket! S nem egyszer egy fillér nélkül pl. a Hartz 4 elöl menekülve! Ezek az infók a kintiektöl van, akiknek már sikerült! Az igaz, hogy 70%-nak nem jött össze, de ezeknél szinte mindig valamilyen gixer volt, amiröl maguk tehettek!
:chuckle:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28357 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Nem is akar a magyar dolgozni

Uraim!

Azért ezt a "ezt írták az újságban, meg a neten" dolgot kezeljük úgy, hogy a média a globalizmus véleményformáló eszköze. A globál érdeke, hogy a jelenleg uralkodó politikai elit maradjon. Ha mozog a nép, akkor a földhöz ragadt tompább emberek befolyásolásával marad a hatalom. Mert ugye Te az idegen országban nem szavazol (szavazhatsz). Ha normális politika lenne Európában, nem kellene egy métert sem menned otthonról. Igaz? Maximum mint anno, szakmai tapasztalatszerzésre mennénk külföldre és nem a napi megélhetés miatt.
Csak szét kell nézni akár itthon a politikában, gazdaságpolitikában.
És kedves DCT ne okoskodj itt nekem a magyarokról, mert elvileg Te is az vagy, de (!) olyan az ország amilyen a vezetői. És nem vagyok kíváncsi az orbánozásra, mert pont olyan Ő is mint a libatolvaj meg a gőgös gúnár, vagy akár a huzavona....usw. Mind politika prosti. A globál tömegpszichózis gyönyörűen működik akár itthon, akár ott BRD-ben. És "cuki" amikor próbálják egyesek (pl :Te) az egyénre kenni a sors változtatás kényszerét. Ha szétnézel magad körül az "elhízlalt" németek sem tesznek szinte semmit a jólétükért, csak nekik a globál ezt osztotta le. Nekünk meg a jobbágyszerepet.
A szomorú, hogy innen menni kell, ha meg akarsz élni és haladni akarsz..még szomorúbb, hogy egymást víz alá nyomkodjuk, miközben ha hazajön egy-két kőművessegéd nem bírnak a gőgtől a szemedbe nézni miközben ülnek a német levetett Audijában és feszengenek a flohmarkton vásárolt bőrkabátban.....na meg fux lóg még a tökükön is. Közben meg a"jókor jó helyen lévők" az elmúlt 20 évben 40-50 ezer milliárd forintot loptak ki az országból........ :angry: Nekünk meg maradtak ezek a gőgös segédmelósok, meg az általad favorizált "becsületes" vállalkozók. (persze van olyan is)

Tudom...Te kimentél (mer az asszony különben elzárta volna a muschit ;) ) De mondjuk ki őszintén, sem Te sem az asszonyka nem egy agyonfizetett germán. 25-30 év ottlét alatt azt a magyarok 90%-a el tudta volna érni. Süketelhetsz itt a hartz 4-en élők kivándorlásáról...de tehetetlen lusta ember mindenütt van. Félrevezetett meg talán még több.
A közgazdasági tudósaink megbuktak, ahogyan az elméleteik is...mi meg megyünk világnak :clap:

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "
A következő felhasználók mondtak köszönetet: szekely_csaj, kedves

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28360 Írta: qwert78
qwert78 válaszolt a következő témában: Nem is akar a magyar dolgozni

Amúgy teljesen igazad van,én sok emberrel találkozom igen is hogy dolgoznának,de nem adnak nekik esélyt sajnos.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #28362 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Nem is akar a magyar dolgozni

qwert78 írta: Amúgy teljesen igazad van,én sok emberrel találkozom igen is hogy dolgoznának,de nem adnak nekik esélyt sajnos.

Ez duma! Amúgy ez a "sok ember" beszelt legalább A2 szinten németül? Fogadok, hogy nem! Álmodozzanak csak tovább! :P

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!