Bérlői kár helyrehozatala

Több
11 éve 4 hónapja #27657 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Bérlői kár helyrehozatala

Szio
Ez biztos igy van ahogy leirtátok , hőhid :(
De bizony itt a tulaj szivesen ráveri a bérlőre a felujitási ősszeget.biztosan őrülhetet a 2 horpadásnak, most uj felujitott parkettát kap az egész szobára :sick:
De én azt mondom Perszike mig nincs számla ne fizess, árajánlat csak ajánlat, :angry: :sick:
Számla után fizess csak,
Itt előre nem igen fizetnek vigyázz.
De a hozzászolok is ezt mondják.és én is igy tudom.
Üdv.Terézia
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Perszike

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #27677 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Bérlői kár helyrehozatala

Perszike: ertem most mar, nem a ti padlotok, hanem ahol a tv-t vettetek. ez cinkes helyzet. :(

peneszedes: en orult szellozteto vagyok, de az sajnos nem eleg legtobbszor. Pl amikor kinn minuszok benn akar 18 akar 25 az bizony sokkal melegebb a kinntinel. Mondjuk mi nem tartunk tul nagy meleget sem, nehany ev irorszag 2 hosugarzoval atallitotta az igenyeinket :) De szaritani kell a ruhakat valahol, es sajna nincsen terasz. Mondjuk a peneszedes minden szobaban az ablak kornyeken keletkezett es az eloszobaban szaritunk legtobbszor, tehat meg ebben sem vagyok biztos. A baj, h ezek a szipi-szupi ablakok teljesen zarnak. Ajanlom nektek is baratnom otletet, eppenhogy csak addig forgassatok a kilincset, h ne nyiljon ki az ablak, de lotyogjon szepen. Dm-ben vettunk valami sprayt, megolte a gombat, utana lemostuk. Majdnem tokeletes.. de fontos elobb megolni oket, ne kezdjetek torolgetni, mert csak szetszorodik es jol belelegzitek!!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Perszike

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #27681 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Bérlői kár helyrehozatala

keeek írta: Perszike: ertem most mar, nem a ti padlotok, hanem ahol a tv-t vettetek. ez cinkes helyzet. :(

peneszedes: en orult szellozteto vagyok, de az sajnos nem eleg legtobbszor. Pl amikor kinn minuszok benn akar 18 akar 25 az bizony sokkal melegebb a kinntinel. Mondjuk mi nem tartunk tul nagy meleget sem, nehany ev irorszag 2 hosugarzoval atallitotta az igenyeinket :) De szaritani kell a ruhakat valahol, es sajna nincsen terasz. Mondjuk a peneszedes minden szobaban az ablak kornyeken keletkezett es az eloszobaban szaritunk legtobbszor, tehat meg ebben sem vagyok biztos. A baj, h ezek a szipi-szupi ablakok teljesen zarnak. Ajanlom nektek is baratnom otletet, eppenhogy csak addig forgassatok a kilincset, h ne nyiljon ki az ablak, de lotyogjon szepen. Dm-ben vettunk valami sprayt, megolte a gombat, utana lemostuk. Majdnem tokeletes.. de fontos elobb megolni oket, ne kezdjetek torolgetni, mert csak szetszorodik es jol belelegzitek!!

JA ezzel a felig nyitott ablakkal meg megfizeted gazszamlaban azt amit amugy a peneszedesgatlasra lenyulna a tulaj:)
Ablakszigetelessel meg nincs baj, azert cserelik, hogy jobban szigeteljen:) Azzal vana gond amikor cserelik az ablakot a falak plusz kulso hoszigetelese nelkul. Igy hohid marad, de mar nem fuj be a szel az ablak mellett. A hohidnal meg mindig van enyhe nedvesedes..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Perszike

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #27796 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Bérlői kár helyrehozatala

Nem hiszem, hogy nagyon rafizetnenk, bar nem lattam eddig szamlat, de figyelem a futotesteket, es ritkan melegek. Na persze most a minuszoknal idonkent, de most is csak a nappaliban. Ezek a tokeletesen zarodo ablakok muanyagbol nem minden tekintetben nyeroek sajnos. Bar abszolut nem vagyok szakember, nekem ugy mondtak egyszer, h hohid eseten a fal es a plafon talalkozasanal indul a peneszedes.
Mondjuk amig nem sajat haz, addig mindegy mitol jon a penesz, ugyse fogjuk szigetelni a hazat :S

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 4 hónapja #27799 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Bérlői kár helyrehozatala

keeek írta: Ezek a tokeletesen zarodo ablakok muanyagbol nem minden tekintetben nyeroek sajnos.

Ezzel én azért vitáznék! Műanyag ablak az nem egyenlő a műanyag ablakkal! Jó minőségű ablakok a szakszerű beszerelés esetén kivállóan szrllőznek és nincs nagativ hatásuk mert minden rendszeren van "kényszerszellőző"! Ezek a többkamrás rendszerek úgy vannak megcsinálva, hogy a meleget szigeteli (csapda) s mégis van szellőzés. Sőt nálam a féltető ablaknál ez a kényszerszellőző állitható is igény szerint hogy mennyire legyen légmozgás. Itt a képen a "normális" szellőztető van. Ez a "légcsapdával" felmelegiti a kinti hideg levegőt és csak ezután "engedi" be a helységbe. Vannak olyan szellőzők is amit utólag is fel lehet szerelni. Természetesen olcsó, tömegterméknél ilyen nincs és ott valóban csak a rendszeres szellőztetés segít mert a gumitömités légmentesen zár!!

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!