A legolcsóbb közlekedési lehetőség

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #39633 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: A legolcsóbb közlekedési lehetőség

Ezeknél amit Gergő beírt, van sokkal olcsóbb megoldás. Lányom Münchenből még Magyarországra is jött ilyen lehetőséggel, amikor kipukkadt a kocsija.
www.fahrgemeinschaft.de
Csak be kell felül írni, hogy honnan hova, mikor.és a mellette levő zöld gombra kattintani! Természetesen ez csak egy lehetőség, és nem mindig ad eredményt, de viszont ha összejön 5-10 euróért több száz vagy ezer km-t is lehet így utazni. Lányom akkor harmadmagával jött el Sopronig 15 euróért. :-)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #39639 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: A legolcsóbb közlekedési lehetőség

A teljesség igénye nélkül (ha már busszal akarsz utazni): meinfernbus.de , flixbus.de , postbus.de ... Ezeknél egy út pl. a következö napokban 15-24 € között van. Kényelmes utazás, üdítö, snack vehetö a buszon, klíma, WC, és WLAN a járatokon. Egyetlen hátránya, hogy föleg hosszú távon nem szabad nagyon koppra kiszámítani az érkezést, mert ha az autópálya bedugul, akkor abban áll a busz is. Online tudsz jegyet venni elöre is, de általában közvetlen induláskor sincs tele a busz (söt...) ,így a soförnél is kapsz még jegyet, persze az az utasszámtól függöen esetleg drágább lehet néhány euróval. Én utaztam párszor busszal, olcsóbb volt, mint bármely kedvezményes vonatjegy, idöben meg nem sokkal hosszabb. Csak ajánlani tudom.

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!