Perso plus információkérés

Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #28854 Írta: mikulino
mikulino válaszolt a következő témában: Perso plus információkérés

Most jelenleg lenne egy lehetősèg egy közvetìtö cégnél.a neve Person Plus. dolgoznak náluk magyarok.tud esetleg valaki róluk valamit? Érdemes kimenni melózni rajtuk keresztül?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28864 Írta: mikulino
mikulino válaszolt a következő témában: Perso plus információkérés

Annyit még szeretnék hozzátenni az előbbi írásomhoz, hogy tavaly voltam kint náluk 4 napot dolgozni.. (betegállományban, mert nem mondtam fel a melóhelyen biztos ami biztos alapon.) 11 és fél órát fizettek ki, amit utólag utaltak át. Az az összeg megyezett a bérpapíron levővel, szállást nem kellett fizetni, mert azt a német cég állta.Szóval szerintem nekem korrektül kifizették a béremet, ha maradtam volna, és ha jól számoltam volna, akkor egész jó pénz jött volna össze. Amikor hazajöttem, beugrottam a persohoz, és abban maradtunk a főnökkel, hogy ha tudok visszamenni, akkor szoljak és intéz munkát.
Ettől függetlenül szeretnék informálódni, mert most már nem 4 napra mennék ki....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
11 éve 2 hónapja #28876 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Perso plus információkérés

Most jelenleg lenne egy lehetősèg egy közvetìtö cégnél.a neve Person Plus. dolgoznak náluk magyarok.tud esetleg valaki róluk valamit? Érdemes kimenni melózni rajtuk keresztül?

Ezt kapd ki :wait: A PersonPlus az egy Chikagoi ceg!!!!
Kinel is es hol akartal reklamalni ?
"JDC Solutions and PersonPlus are excited to announce the merging of their recruiting services into a new and more powerful resource for Managers named Recruiting Pros of Chicagoland. While these services will not be limited to the Chicago Metro area, they will be headquartered in the western suburbs and support clients seeking those hard to find quality candidates through out the USA. This merger results in over 50 years of business experience coming together to meet your needs.
John Cassin
Co-Founder - Recruiting Pros of Chicagoland
President - JDC Solutions, Inc. "

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28879 Írta: mikulino
mikulino válaszolt a következő témában: Perso plus információkérés

bocs,elírtam. Perso Plus GmbH. Landshutban van az irodája.reklamálni nem akartam,csak informálódni:-)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 2 hónapja #28881 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Perso plus információkérés

abc írta: Szia! Köszönöm a választ,de most sorolnám,hogy a bérpapíron mi nem volt jelen.Nem volt rajta,a szálláskülönbözet,a napi 25E helyett csak 20E,az előleget túlszámlázták,a juliusi két napra levontak szállásra 80E,ami nem jó, amit kaptam bérlapot,azon 840E volt,hogy a Postbanknak utaltak,de csak 664.55E volt rajta,és ez nem volt sehol jelezve,hogy mire vontak le,a túlórák,nem voltak elszámolva,(napi12-13h),az előlegeket minden egyes esetben,kezelési költséggel adták ki,az azt jelentette,hogy ha kértem,150E mert ennyi volt a max,akkor csak(80-90-,esetleg 100E kaptam,de elszámolásnál,a teljest vonták vissza.Persze, hogy naív vagyok,mert én soha nem így működtem,én soha nem csaptam be az embereimet,mert én is céget vezettem.El sem tudtam képzelni,hogy ilyen is lehet.Én nem is ,az Artinger+ Ohneist hibáztatom,mert oda voltunk kikőzvetítve,hanem a közvetítő céget,aki a PersoPlust. Aki megpróbált az érdekemben szólni,az aki segített kimenni,még meg is fenyegették, hogy kívülálló nem adhat ki semmi információt.De hát ki a kívülálló?Én dolgoztam ott,és rajta keresztül,kinek szóljak,ha nem neki?


Nekem az az alapvető gyanúm, hogy Te mindig bruttó összeget láttál a papirokon, de csak nettót kaptok! (Ez legitim és szokás!) Így lehet, hogy minden korrekt! Ha meg közvetitő cégen keresztül álltál munkába, akkor azt is figyeleme kell venned, hogy a költségeiket Te fogod fizetni! Ezzel is csökkenhet tehát a NETTÓ fizetésed! Természetesen én nem tudom azt megmondani, hogy menyire becsületes az elszámolsod, mert sem a serződésed, sem a többi komponenst nem ismert. A naivságról le kell szokni! Mindent, mindig, azonnal át kell nézni! A szerződést meg feltétlenül, az aláírás előtt pontosan elolvasni!

1/ PL: mi az hogy az "előleget tólszámlázták" >> ez mit jelent? Mit értesz ezalatt?
(A "szálláskülönbözet"et sem értem. Ez mi? Ilyet mi soha nem kaptunk!)
2/ A túlórákat nem kötelesek elszámolni. (Nálunk sincs ilyen, de van egy időszámla, s lecsúszattható. Ezzel a munkaadó megtakarítja a pótlékokat. Ez törvényes.)
3/ Nem ismert az adócsoportod sem. (Az 1-es és az 5-ös a legrosszabb)

Szóval ez igy egy kicsit, egyoldalú információ!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • zegna31
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 2 hónapja #28958 Írta: zegna31
zegna31 válaszolt a következő témában: Perso plus információkérés

Szia!
Nekem volt szerencsém egy keveset találkozni vele(ük). Én egy Úrral találkoztam, aki közvetített Landshutból pár km.-re egy munkát. Valóban Landshut-ba is van az irodájuk. Nekem empatikus és segítőkész volt. Pontos is volt. Nekem az a munka (dobozolás) nem jött be, így nem maradtam ott. Szerintem korrekt, de nem voltam többet mint egy fél nap Probazeit-on.
Szerintem próbáld meg!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!