Idősgondozás Németországban

Több
11 éve 7 hónapja #24353 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Idősgondozás Németországban

Most már csal el kell döntened Ilona, hogy dolgozni akarsz vagy csak (dez)informálódod még magad. Ennek így tényleg mi értelme? :unsure:
Amúgy sem értem a problémát. Folyamatosan "korrekt" céget keresel amikor megfelelő nyelvtudással kb. 774575657645683465435863456 helyen felvennének. Azonnal!
A leinfózgatás helyett fordítsd az energiád nyelvtanulásra!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ilonafoto2011

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #24354 Írta: ilonafoto2011
ilonafoto2011 válaszolt a következő témában: Idősgondozás Németországban

Kedves Gergő!
Az észrevételed teljesen JOGOS!
A témához bővebben fogok irni "Pflegerin"-nél.
További szép napot.
üdv.Ilona

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #24355 Írta: Szugya
Szugya válaszolt a következő témában: Idősgondozás Németországban

Szia Ilona!
Hát szerintem már egy kicsit gáz, hogy mindenkit faggatsz mindenről, de konkrét elképzelésed nincs csak mindent akarsz tudni.

Mégegyszer: Tanuld keményen a nyelvet, utána keress munkát, de ne mások tapasztalatára hagyatkozz, neked kell tudnod mire vagy képes. Ami valakinek bejött, nem biztos, hogy neked is jó.
Amennyi infót kaptál simán el kell boldogulnod! ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ilonafoto2011

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja - 11 éve 7 hónapja #24356 Írta: ilonafoto2011
ilonafoto2011 válaszolt a következő témában: Idősgondozás Németországban

Kedves Pflegerin!
Mégegyszer köszönöm az infót.

Elolvastam az oldalt (nem CSEH nyelven, mert az nem is érteném) és nem örülök annak, hogy ily módon "ledurungoltál" (nincs harag, valószínű, rossul esett Neked, hogy én itt bénázok).
Ezért álljon itt SZÓ SZERINT, amit olvasni lehet ez ügyben:
"2.Kiküldés szolgáltató vállalat segítségével, a pédában az új EU tagállamból Lengyelországból

Egy német közvetitő iroda tovább adja az Ön cimét egy lengyel vállalkozásnak. Ezzel ön a lengyel
jog hatálya alá tartozik. A gondozók (ezek a munkavállalók-MI vagyunk, ha jól értelzem) Lengyelországban ennél a vállalkozásban vannak alkalmazásban. A legális kiküldetés előfeltételei: a következő fontos kritériumokat kell teljesíteni ahhoz, hogy a lengyel társadalombiztosító szervezet legálisan és hivatalosan kiállítson egy beutazási űrlapot (E101). Határozottan bizonyítani kell , hogy a kiküldő lengyel vállalkozás főfoglalkozása Lengyelországban van, és ilyenkor..............................."

Ez (a fenti bekezdés) most SEM világos, ezért gondoltam arra, hogy közvetlen visszakérdezek. Ha ez BAJ, akkor én természetesen hibás vagyok.
Ha valaki mégis MEGFEJTETTE a fenti bekezdést: KÉREM, hogy világosítson fel.
(Az meg már a mi bajunk, hogy MO-on igencsak elszaparodot egy-kép cég, aki jól megél abból, hogy "megszivatja" a jelentkezőket. Ezért kértem én is az infót TŐLETEK!)
Hát elnézést az értetlenkedését.
További szép napot kivánok MINDENKINEK.
üdv. Ilona

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #24358 Írta: Szugya
Szugya válaszolt a következő témában: Idősgondozás Németországban

Kedves Ilona!
Megnéztem a hausengel.de honlapját!
A magyar zászlóra kattintva csak magyar nyelvű tájékoztatást tudsz olvasni!
Értetlenkedésed elkerülése érdekében magyar képviselővel is föl tudod venni a kapcsolatot, címe, neve, tel.száma az oldal alján, Őt kifejezetten "erre" találták ki! :ohmy:
Próbálkozz!!!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ilonafoto2011

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja - 11 éve 7 hónapja #24366 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: Idősgondozás Németországban

Kedves Ilona, itt a honlap címe mégegyszer.
A cég NÉMET, és Hessenben van a székhelye, kisebb irodái több német nagyvárosban is jelen vannak..
Kattints a MAGYAR zászlóra, és MAGYAR nyelven kapod az infókat.
A magyar anyanyelvű ügyintéző kolléganő telefonszámát is ott találod. Vele kommunikálj ha valóban érdekel a munka ami jól fizet és tisztesséhes munkaidőtd van.
A Hausengel franchise-system bevált, jól működik,és hivatalos.
A cég mindenben mögőttedd áll. és adja a teljes know-how hátteret, családválasztást és természetesen teljes körü segítséget minden hivatalos ügyintézésben.
Természetesen CSAK akkor vedd fel a kapcsolatot, ha beszéled a német nyelvet, mivel a munkád önállóan végzed majd a NÉMET idős emberek otthonában.
Ennyit tudtam segíteni, a többi csak rajtad áll.
A cég valóban profi és megbízható, talán mások is hasznát veszik az információnak, akik idősgondozásban akarnak dolgozni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ilonafoto2011, kirschblute

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!