IP Immobilien Kaiserslautern

Több
11 éve 1 hónapja #29798 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Zoli43! és a többiek :lol:
Megkérdeztem pár embert akik építkezésen vannak senki nem kórházat épít. Látok itt a városban építkezéseket, de azok nem kórházak. Szóval, egyelőre Tóth Falkóról és a magyar csapatról itt senki nem hallott....de ez nem jelenti azt, h nincs is, hiszen azért nem ismerek itt mindenkit! ;)
Aki pedig aláír egy szerződést anélkül, hogy azt értelmeztette volna valakivel akiben megbízik....nos, hagy ne írjam le mit gondolok! :laugh:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT
Téma zárolva.
  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 1 hónapja #29805 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

crazy13 írta: Mivel kettős állampolgár, gondolom minden gond nélkül lehet német rendszámú autója...:

Nem kritérium! Én csak magyar áp. vagyok mégis csak német rendszámú kocsijaink vannak (3). Ehez jön, hogy van három állandó lakcímem is: egy Mo.-on, egy Ausztriában és egy Itt a BRD-ben! Mi a gond? Bármilyen kocsim lehet: német, magyarés osztrák. Volt is. Ma már csak német van, mert Mo.-on nem normális az állam, Ausztriában eladtuk mert Graz-i rendszámú volt, de nem használtuk, csak állt egy garázsban. (Egy koncepció nem jött össze!)! Most tehát csak német rendszámok vannak. A műszaki olcsó és büroráciamentes. Az adók elfogadhatóak, a költségeket ki lehet birni az irgalmatlan üzemanyag árak ellenére is!

A témánál maradva:
Soha semmilyen szerződést, elemzés nélkül nem sabad aláírni!
Soha nem szabad előre fizetni bármit, bámennyit, bárkinek!
Azonnal aláírni semmiképpen nem szabad!
Mindennek benne kell lennie a szerződésben. (Szállás, túlóra, szabadság, fizetés,)

Én még mindig meg vagyok győződve arról, hogy ha valaki szállást,
teljes ellátást és főleg (!) nettó fizetést igér, az egy szélhámos! Én
itt a 23 évem alatt még egyszer nem kaptam ilyen ajánlatot pedig
a kezdeti vekben építkezéseken dolgoztam hegesztő és lakatoskén!

Amit nem értek, ilyet Mo.-on sem kapni, miért gondolják egyesek, hogy itt igen?

DCT
Téma zárolva.
Több
11 éve 2 hete #30415 Írta: esetleg
esetleg válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Szia.
Túl sok helyen szerepel a Falcó Toth neve.Jelenleg is ígér jó pár embernek kinti melóval.Sokadjára csúszott az indulás időpontja.Tudtok valami konkrétat?
Téma zárolva.
Több
11 éve 2 hete #30416 Írta: esetleg
esetleg válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Szia.
Tóth Falcon keresztül.Én is,mi is többen.Valami 3 emeletes házról beszél.Sokszor elhalasztódott már az indulás .Most is van aktuális időpont.Igen azonos a telefonszám.
Téma zárolva.
Több
11 éve 2 hete #30419 Írta: softinger
softinger válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Üdvözlök mindenkit!!!
Úgylátom itt mindenki ismeri az illetőt , akkor legyenek szívesek telefonon keresni és tőle információt kérni munkánkal kapcsolatban ., nem egy fórumon kell érdeklődni mert nem ez a munkáltató!!!! Akinek megvan a szerződése és itt valamilyen fajta problémája van , az vállalja fel a nevét és irja le ide hozzászólásként.
Téma zárolva.
Több
11 éve 2 hete #30422 Írta: softinger
softinger válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Kérem irja le nekem a nevét! Köszönöm!
Téma zárolva.