IP Immobilien Kaiserslautern

Több
11 éve 1 hete - 11 éve 1 hete #30435 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

zoli43 írta: Amúgy balesetet szenvedett, kórházba került, tolódik az indulás.

Nem mondod komolyan? :woohoo: Most azt hiszitek majd, hogy viccelek de már 4 vagy 6 hete amikor indult ez a topik, meg mertem volna esküdni, hogy "csúszások" lesznek és nyilván a végefelé már olyan okot kell bedobni ami abszolut kivűlállónak mondható. :chuckle:
Azért az "megnyugtató", hogy a toborzás folyamatos így a kórház mellett is, sőt még az omladozó kártyavár "erősítgetésére" is van ember és energia! :laugh:
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hete #30442 Írta: softinger
softinger válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Először is nekem is a főnököm és énis most megyek ki a héten !!!! Másodszor én érdekes mindennap elérem tzelefonon . Akinek megvan a szerződése és beszélt már a Falkóval annak biztos vagyok benne hogy felveszi a telefont és információkkal szolgál.
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hete #30443 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

softinger írta: Először is nekem is a főnököm és énis most megyek ki a héten !!!! Másodszor én érdekes mindennap elérem tzelefonon . Akinek megvan a szerződése és beszélt már a Falkóval annak biztos vagyok benne hogy felveszi a telefont és információkkal szolgál.

Tényleg érdekes, hogy neked felveszi a telefont :chuckle: ami még érdekesebb, talán ez a legérdekesebb viszont, hogy 20000 forintot mindenféle előleg címén elkér az emberektől!
A topikot jegeljük most egy időre, amíg eljön a nagy nap és megindul végre az 50 ember! Majd jelezzétek ha ez megtörtént! Kösziiiiiii
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hete #30504 Írta: zoli43
zoli43 válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Érdekes dolgokat mond ismerősöm!
Már nem kórház épül Kaiserslauternbe, változó munkahelyre mennek, csapat nem lesz együtt, csak a szálláson. Szóval ami még fárasztó ám, a szállás és a munkahely 150-200 KM van egymástól. Ezt naponta megtenni...............oda-vissza...............kemény!
Szállás Siensheim-be, munkahelyek Stuttgart, Frankfurt meg csoda tudja hol még, sok utazás........
Ezt le kelett írjam, de lehet tudja is aki megy holnap 21-én.
Le akartam beszélni ismerősömet, de akar menni amúgy sincs munkahelye! :(
Hát szerencsét kívántam neki!
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hete #30574 Írta: zoli43
zoli43 válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Sziasztok!
Mi újság, kiment valaki vasárnap? Írjon valaki ebből a csapatból, tudjunk már valamit!
Az ismerősömért nem ment a busz, itthon van. Nem értem miért nem lehetett egy helyről indulni,találkozni? Falkó vajon kiment-e? :confused:
Egyre érdekesebb ez a téma-munka! :laugh:
Köszi
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hete - 11 éve 1 hete #30576 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Facbook-on ma már hárman kérdeztek engem Falkó felől, szóval gondolhatod. Most még nyerhet egy hetet olyasmivel, hogy elromlott a busz, bla-bla-bla de mivel már kórházban is volt :chuckle: sok jó kártya nem maradt!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hajcsi
Téma zárolva.