IP Immobilien Kaiserslautern

Több
11 éve 5 napja - 11 éve 5 napja #30615 Írta: zoli43
zoli43 válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

HEDITTA régebben írta is, hogy Kaiserslauternbe (ott lakik), nincs semmi híre-nyoma semmi kórháznak. Kórház építés 1 hónapja volt, 1 hete meg Frankfurti munkahelyről beszélt nekünk!
Szálloda nem tud a magyar csapatról!
Téma zárolva.
Több
11 éve 5 napja - 11 éve 5 napja #30616 Írta: zoli43
zoli43 válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Van egy fórum a Facebookon, ott is zajlik a Falkó féle munkáról!
Téma zárolva.
Több
11 éve 5 napja #30617 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Szuper! :party: Ott ígérte meg a Sípos úr ( :wait: volt rendőr), hogy tegnap/ma akkor becsoszog a rendőrségre és feljelentést tesz. Lassan akkor itt is vége lesz ennek a topiknak.
Téma zárolva.
Több
11 éve 5 napja #30624 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Hát gyerekek, nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek! Egyrészt ez annyira borítékolva volt, de persze sajnálom azokat akik pórul jártak. Sajnos egyet kell értsek az "öregekkel", hogy ezt a köcsögöt SENKI nem jelenti fel és nem adok pár hónapot, újra előjön valahol ennek a "becsületes" embernek a neve és intézkedése és mi HIÁBA mondjuk, hogy NE HIGGY NEKI!!! süket fülekre talál majd :( :(
Téma zárolva.
Több
11 éve 4 napja #30645 Írta: devilmaycry
devilmaycry válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Szia!Én is benne vagyok a Tóth Falkó féle meloban.Engem is hiteget már több mint egy hónapja.Legutolsó infó az volt hogy lerobbant a busz.Én is mennék a rendőrségre feljelentést tenni.Sokan vagyunk akiket átvert.
Téma zárolva.
Több
11 éve 3 napja #30675 Írta: cucuka66
cucuka66 válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Hello, újabb csúszás mert csak ma du indulnak vissza németből a céges autókkal. Komolyan, mit tudnak még kitalálni. Egyébként nem olvashatják a netes fórumokat. Igaz ki lenne olyan hülye, hogy bevallja, hogy átvertelek. Azért nyomon követem a kifogásaikat, ez is súlyosbítja majd a vádakat, hitegetés címszóval.

Mivel a feljelentők számos megyéből lesznek ezért javasolnám, hogy fővárosi ügyészségen legyen feljelentve.

üdv

-= Nincs olyan megrakott szekér, amire ne férne még egy villával =-
Téma zárolva.