IP Immobilien Kaiserslautern

Több
11 éve 6 napja - 11 éve 6 napja #30580 Írta: cucuka66
cucuka66 válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Kedves mindenki,
én is tagja vagyok a díszes társaságnak akikkel kapcsolatban áll az fentebb említett Falkó. Én is mint egy korábbi hozzászóló napi kapcsolatban vagyok vele, a buszossal és még két személlyel. Már az elejétől gyanús volt a dolog. Mert nekem sem ez volt az első átverős történetem. De belevágtam mert egy rokon is belement és nem akartam egyedül hagyni ha esetleg kimegy. Mert ő nem beszéli a nyelvet. Hozzáteszem én se vagyok egy nyelvész professzor, viszont nem ez a lényeg. A történet nálunk is ugyan az mint amit ide írtak. Itt ott eltér, de a lényeg, hogy sokan fizettek és senki sem jutott ki. Már mint ezzel a turnussal. Mivel tudomásomra jutott, hogy mások már jutottak ki idénymunka szerűen vele. Szóval a tanulópénz megint meg volt. Nincs veszve minden ... Ugyanis akinek van szerződése az egy úgynevezett készenléti díjat kaphat a cégtől. Mivel önhibáján kívül nem kezdett el dolgozni. Ezt ha jól tudom -rosszul is tudhatom - a a német állam fizeti ki, és utána behajtják a cégen. Ha a cég létezik akkor van honnan behajtani mert a GMBH - egyfajta német KFT - 25 ezer eurós törzstőkével lehet alapítani aminek a fele letétbe kerül ha valami oknál fogva fizetésképtelenné válna a cég.

Ma délelőtt beszéltem a buszossal, hogy mikor van indulás. Elmondása szerint nincs kellő alkatrész a busz javításához talán délután meglesz és után indulás. A több szálon hozzám áramló infók alapján a buszos is a cégnek dolgozik immár 4 éve. Érdekesség, hogy Herr Falkó is ennyi ideje igázik a cég keretein belül. Megtudtam továbbá, hogy a befizetett pénzeket sokan egy még mások egy másik számlára fizették be. Hozzáteszem, hogy az egyik számla tulajdonosa 18 év alatti. Falkót is kérdőre vontam, a felmerült kétségek miatt de ő csak hebegett és nem tudott mit mondani.

és végül egy kis olvasnivaló:

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.


üdv mindenkinek.

-= Nincs olyan megrakott szekér, amire ne férne még egy villával =-
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zoli43
Téma zárolva.
Több
11 éve 6 napja #30585 Írta: zoli43
zoli43 válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Hát hajátok (ezt a haverral írjuk most)!
Állítólag 7 kisbusz ment volna ????? :confused: vagy 6 elment ? :confused:
Több éve csinálja, és nem tudja a szálloda vagy panzió nevét?
Most olvassuk hogy egy nagy busz, elromlott? :confused:
Össze.vissza beszélések, egyiknek ezt mondja, másiknak azt !
Ha valaki volt kinn pár éve, vagy tavaly, miért nem ír valamit ide? Itt csak olyanok vannak akik mennének!
Van aki 10 ezret, van aki 20 ezret fizetett be! Lehet CICUKA66 igazad van, nem egy számlára ment ez a pénz!
Naponta 300-340 KM utazgatni, szállásról a munkahelyre? Mennyi üzemanyag az? Kijön a cég belőle mégis? :confused:
BIZONYTALAN EZ AZ EGÉSZ ÉS GYANÚS, VALAMIBE SÁNTIKÁL FALKÓ !
hát hajátok..................................................... :angry:
Téma zárolva.
Több
11 éve 6 napja #30586 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Most megyek és kitöltök egy lottószelvényt. :chuckle: Remélem a számokkal is ráérzek mint az elromlott busszal. :laugh: Jelentse már fel valaki ezt a bohócot! :woohoo:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zoli43
Téma zárolva.
Több
11 éve 6 napja #30598 Írta: zoli43
zoli43 válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

XXXXXXXXX vagyok Gyöngyösről. Eddig még hallgattam, de úgy gondolom, hogy a tegnapi fejlemények után itt az ideje, hogy kipakoljak.
Az Úr, aki a munkát intézi TÓTH FALKO, F-fel.
Február közepe vége óta nálam intézte a dolgait, az én gépemen levelezett mindenkivel, mert én és a XXXXXXXX /17 éves/, mi is vele mentünk volna ki dolgozni.
Engem minden áron cégtársnak akart betenni abba a cégbe/ IP Immobilien Gmbh./ ahol Ő maga sem társ. Tegnap a saját apja mondta el nekem, hogy a fia közvetítőként dolgozik, és a 20 ezer forintokat közvetítési díjként vette fel. A szállásról tegnap tudtam meg, hogy nem is várnak minket, ráadásul egy éve 1000 eurós tartozása van a cég felé.
A cég állítólagos tulajdonosával, Mathias Sauer Jürgennel én két hónapja nem tudtam beszélni, mindíg csak azt tudtam,amit a Falko mondott.
Mivel én már dolgoztam kint egyszer rajta keresztül - hittem neki.
Ami a XXXXXXX illeti, szeretném ha Őt semmiképpen nem hurcolnák meg miatta.
A Falko azt mondta, hogy mivel Ő német állampolgár, és itthon nem tud számlát nyitni, engedjük már meg neki, hogy a fiam számlájára utaltathassa a pénzt.
Akivel telefonon beszélt, mindenkinek Mathias nevén mutatkozott be.Rólam meg mindenkinek azt mondta, hogy a társa vagyok, pedig én is melósként mennék ki.
Tegnap tudtam meg az apjától, hogy a pénzeket Ő közvetítői díjként szedte fel, mert neki a céghez semmi köze nincsen.
Ráadásul mikor ezekkel én szembesítettem, egy órán belül elküldött egy vadonatúj szállásfoglalási levelet a neten, amin az látszik, hogy összesen 15 embernek foglalt szállást. De ott van a levélen, hogy ma este 6-ig minden további nélkül visszamondhatja a foglalást.
A kiutazás ideje és módja napi szinten változott, és a mai napig minden embernek mást mond.
Én személy szerint Miskolc és Debrecen térségében lévő emberekkel, valamint itt Gyöngyös és környéki barátokkal, és a saját alföldi rokonaimmal tartom a kapcsolatot napi szinten, mindig mindenkinek mást mond!!!!!!
Én személy szerint a mai napon 12 óráig várok, ha pontos 1000% os adataim nincsenek, nem indulok el. Közöltem vele, hogy én fogom elsőnek feljelenteni.
Az összes ember önéletrajza, a számlatömbök, a bélyegzők minden itt van nálam, én három hete nem láttam, ha én nem keresem, nem is hív.
Nálam 82 embernek van meg a neve és címe, de mindenkit nem tudok elérni!
Ezúton üzenek mindenkinek, hogy ha ma délig nincs változás, akkor ma én megyek a rendőrségre, bárkinek bármi kérdése van, hívjon nyugodtan, és arra kérek mindenkit, hogy hozzám hasonlóan tegye meg a feljelentést!
Az előfordulhat, hogy a munka valós, bár már kétlem, de úgy gondolom, hogy itt pontot kell tenni az ügy végére.
Én magam, a holnapi napon feljelentést fogok tenni a rendőrségen, és az adóhivatalnál odakint Németországban/ levelet fogok írni/ a szerződésen szereplő két cég ellen.
Utána már az Ő dolguk, hogy magyarázkodjanak!
Bár ez nem sok vigasz azoknak az embereknek, akik fizettek, akik az állásukat hagyták ott a jobb munka reményében.
Elvileg, a szerződés alapján valamennyi pénz jár mindenkinek, amit a kinti hatóságok a szerződés miatt kifizetnek, és a cégen hajtják be.
Bár ez lehet, hogy hosszadalmas, de ki kell várni.
Én személy szerint mindenkitől elnézést kérek, és azon vagyok, hogy megoldódjon az ügy.
Még egyszer, bárki bármikor hívhat, vagy írjatok a XXXXXXXXXXXXX
Üdvözlettel: XXXXXXXXXXXXX

Üzenem Tóth Falkónak, ha ezt olvassa:
Én az elején közöltem veled, ha engem akarsz átbaszni, rossz lóra tettél.
öt évig voltam rendőr, én tudom hogy te mit kockáztatsz, de úgy látszik, hogy te nem!
És ez nem fenyegetés! Ma az ügy végére pont kerül!
Én azt az ígéretemet is betartom, hogy ha nem Te vagy a hibás, elnézést fogok kérni minden fórumon, de most csak rajtad tudom elverni a port.
A céggel szemben meg majd pereskedj TE!!!
Téma zárolva.
  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 6 napja #30600 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Gergoo írta: Most megyek és kitöltök egy lottószelvényt. :chuckle: Remélem a számokkal is ráérzek mint az elromlott busszal. :laugh: Jelentse már fel valaki ezt a bohócot! :woohoo:


Ki jelentse fel? Az akit átvertek, szégyenli, hogy balek volt. Az akit meg most vernek át, az azt hiszi, hogy majd ő "megmutatja másoknak", hogy jobban csinálja! A "bohóc" meg pontosan e között két csoport között szedi meg magát! S tudod mit? Amig lószar van, addig lesznek verebek is!
Hány forumon, újságban TV-ben, interneten stb üvöltözi a média, hogy ne menjenek az emberek lépre? Ezerszám vannak források, információk, s mégis vannak akik előre fizetnek és hagyják magukat lenyúlni! Most akkor erre mit lehet mondani? Én csak azt tudom megjegyezni, hogy akit le lehet nyúlni, az le is kell nyúlni, különben nem tanulja meg, hogy vigyázzon!!

DCT
Téma zárolva.
Több
11 éve 6 napja #30606 Írta: cucuka66
cucuka66 válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Hihetetlen fejlemény van, a szerviben ahol a buszt javítják rossz cikkszámot adtak le és mit ad isten az alkatrész nem passzol a járgányhoz. Ezért tréler jön németből, hogy visszavigye a buszt -új infó mert állítólag onnan jött - szóval visszaviszik és onnan jön 6 kisbusz amivel kivisznek kb 27 főt és utána folyamatosan viszik őket.
Az építkezésről annyit, hogy egy 4 emeletes kórházat kellene építeni a nulláról, nos még hasonló építkezésről se, találtam infót az említett környéken. A buszos is keményen benne van mert holtig állítja, hogy nem kamu. Azt is mondta, hogy már kihagyja a főnököt az intézkedésből, és ő maga veszi kezébe az ügyet -itt a Falkóra gondolt mert szerinte ő a főnök-
Falkó mit sem tud mindezekről ami itt és más fórumokon történnek, nem találja a neten habár már sokan említették neki. Nem tud értelmes magyarázatot adni a történésekre. Kis utánajárás követően megtudtam, hogy akár 8 évet is kaphat. De 2 a minimum. De sajnos én egyedül kevés vagyok a feljelentéshez ezért várom a többiek jelentkezését PRIVÁT ÜZENETBEN. Ha már van öt feljelentő utána a többi sértettet úgy is beidézik - útiköltséget fizeti az ügyészség - és akkor már nincs menekvés.
Folyt köv, ha van új infó
üdv.

-= Nincs olyan megrakott szekér, amire ne férne még egy villával =-
Téma zárolva.