B2 nyelvvizsga

Több
11 éve 7 hónapja #23952 Írta: htimea
htimea válaszolt a következő témában: B2 nyelvvizsga

Szia Ediflor63!
A B2 kurzust milyen indokkal fizeti az Arbeitsamt? Mert azt szeretném elkezdeni....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
11 éve 7 hónapja #23956 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: B2 nyelvvizsga

Szia, köszönöm válaszod!
Én már voltam az Arbeitsagenturnál többször is. Reménykedtem hogy segítenek egy jobb és könnyebb életét kapni. Szóval támogatják a tanulást, amivel egy jobb munkahelyhez jutok.
Engem eddig még mindíg leráztak. Megmutatták hogy mely weblapokon keresgéljek(lényegében azt, amit már addig is tudtam), de konkrét dolgokban szinte nulla értelme volt a konzultusnak. :woohoo:
Fizetni meg semmit sem akarnak.
Októbertól kezdek angolt és spanyolt tanulni, jövő évtől szeretnék Hotelfachfrau Ausbildungot csinálni.
Ha pechem lesz, ezt sem lesznek hajlandók finanszirozni.
Te hogy kaptál támogatást?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #23985 Írta: ediflor63
ediflor63 válaszolt a következő témában: B2 nyelvvizsga

Hat valoszinü szerencsem volt !
Csodalkoztak is rajta a kolleganöim a nyelvkurzuson, mert masnak nem adtak meg a tamogatast. Gondolom közrejatszik az is, hogy a ferjem mar nemet allampolgar.
Egyebkent en csak annyit csinaltam, hogy bementem es mondtam, hogy most vegzem a B1 kurzust, szeretnem a B2-t is megcsinalni. Szo nelkül adtak a Bildungsgutscheint !
Ennyit tudok .
Sok sikert mindenkinek !

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #23993 Írta: htimea
htimea válaszolt a következő témában: B2 nyelvvizsga

Hahó Ediflor63,
vegyük át még1x: hova is mentél be pontosan? A B1-ig Integrációs Kurzussal és Bundesamtos támogatással, vagy önerőből jutottál? Szerintem a német férj nem lehet indok, bár szerencse, mert van otthon is egy nyelvtanár. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #24015 Írta: ediflor63
ediflor63 válaszolt a következő témában: B2 nyelvvizsga

Igen, tehat a B1-et Bundesamtos tamogatassal, vagyis 0 euroert, a B2-t pedig az Arbeitsamt fizette.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Aniko
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 7 hónapja #24071 Írta: Aniko
Aniko válaszolt a következő témában: B2 nyelvvizsga

Szia Ediflor63
Kérlek ird le részletesen hogy hol kell intézni . Én a helyi Önkormányzatnál jártam , érdeklödtem mire a kezembe nyomtak egy konyvet természetesen tele a magántanárok listájával, keressem ki kihez szeretnék járni.Hol kell jelentkezni mert sajnos nekem sincs nincs pénzem magántanárra, es a munkahelyemen max a felmosórongyal tudnék társalogni, de az meg nem javit ki.Otthon próbálkozom tanulni de nálam ez nem vezet eredményre sajnos.Egy kisvárosban lakom lehet hogy ilyen helyeken nem is inditanak ilyen kurzust?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!