B2 nyelvvizsga

Több
11 éve 7 hónapja #23694 Írta: htimea
htimea válaszolt a következő témában: B2 nyelvvizsga

Szia Rebiani,
fél év alatt B1 szint lehetséges, a vizsgát biztosan képes leszel letenni, főleg,ha jó sulit és jó tanárt találsz. Ugyanis ezt valamennyire be lehet gyakorolni, vannak direkt vizsgára felkészítő kurzusok is.
És hozzá mindenképpen mélyvizet javaslok, hogy valóban használni tudd a nyelvet, vagyis be a németek közé.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 7 hónapja #23698 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: B2 nyelvvizsga

rebiani, en a helyedben megkerdeznem a leendö munkahelyet, hogy mik a követelmenyek. Mert ha nagyon kell nekik a növer, lehet, segitenek a nylevtanulasban. Es: sok helyen szakmai tanfolyam es vizsga is kell! Ez valtozo, de sok helyen ebben is segitenek.
Egyebkent meg sok dolgot talalsz az oldalon, en is irtam, milyen könyvekböl lehet a szakmai nyelvet tanulni - amiket en lattam. A Deztsch für Mediziner nem jo -angolbol forditottak, es messze nem az a napi szaknyelv!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #23710 Írta: marcsibarcsi
marcsibarcsi válaszolt a következő témában: B2 nyelvvizsga

Hasonló cipőben járok... Fél éve tanulom a németet itthon, intenzíven. Előtte egy mukkot sem beszéltem. Elvileg októberben megyek B1-re, de nagyon húzós lesz.Ha megvan, irány Németország, és még 4 hónap alatt komplex B2-es nyelvvizsga.Amúgy én is nővér vagyok, és kórházban szeretnék dolgozni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 7 hónapja #23723 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: B2 nyelvvizsga

Az az igazi, amikor a növer is magyar, es az orvos is! En ismerek ilyet - jelenleg csak a növert ismerem ugyan, de remelem, nemsokara az orvost is megismerem.
Mindenesetre kenyelmesebb a munka igy :)
Nekem sajnos csak nemet növer van - de most mar jol megertjük egymast :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #23724 Írta: Szugya
Szugya válaszolt a következő témában: B2 nyelvvizsga

Hát lányok kössétek föl a gatyát ha kórházban szeretnétek dolgozni, nagyon nem egyszerű!
A nyelvtanuláshoz nem elég csak könyvből tanulni, tv, zeitung, interneten rövidfilmek, de beszélni kell sokat, ez a legfontosabb.
Én a szakmai részt a Deutsch im Krankenhausból tanultam, tökéletes, nővéreknek való.
Sok sikert! :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #23725 Írta: rebiani
rebiani válaszolt a következő témában: B2 nyelvvizsga

Nagyon drukkolok neked. :woohoo: Biztosan menni fog.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!