Triprotech Bt. információ kérés

Több
11 éve 6 hónapja #26459 Írta: percsi
percsi válaszolt a következő témában: Triprotech Bt. információ kérés

A pécsi "oktatás" helyszínén, 34 átvert ember adatait rögzítették a kiérkező rendőrök! Nem fognak küldeni valami értesítést amivel ki-ki a helyi hatóságához fordulhat?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #26488 Írta: leganorzs
leganorzs válaszolt a következő témában: Triprotech Bt. információ kérés

percsi írta: A pécsi "oktatás" helyszínén, 34 átvert ember adatait rögzítették a kiérkező rendőrök! Nem fognak küldeni valami értesítést amivel ki-ki a helyi hatóságához fordulhat?



Szia!!

Ha a rendőrök az adatokat rögzítették, akkor arról jelentést írtak, ami alapján elindult egy eljárás. Valószínű, hogy városi hatáskörben fogják vizsgálni, függetlenül attól, hogy ki hol lakik. Értesítést külön nem valószínű, hogy fogsz kapni, max idézést tanúkénti kihallgatásra, ha téged is felírtak, illetve, ha valaki közli a hatósággal, hogy te is sértett vagy és tudja a címedet!!

Üdv: leganorzs

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #26531 Írta: kovacszoltan
kovacszoltan válaszolt a következő témában: Triprotech Bt. információ kérés

Üdv!
Látom ügyiratszámot nem kapunk! Én holnap megyek feljelentést tenni,párommal és több olyan emberrel együtt aki szintén átverés áldozata lett. Nem mellesleg ha véletlenül összefutnék ezzel a sz..házival,szívesen hozzáigazítanám a felső fogsorát a hiányos alsóhoz! :angry:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #26534 Írta: matesz80
matesz80 válaszolt a következő témában: Triprotech Bt. információ kérés

Sziasztok!
Ha feljelentést tesztek, szerintem mindenképpen említsétek a 9 hónappal ezelőtti átverés sorozatot is.
Az oldalra úgy találtam rá, hogy Lang Tibor névre az alábbit dobta ki:
iranynemetorszag.com/forum/segitsegkeres...es.html?limitstart=0
Ugyan az a fickó, csak más néven hirdetett.
Engem konkrétan nem vert át, de a közeli ismerőseimet igen. Ezért követem nyomon az eseményeket, mert nagyon sajnálom, ami velük történt.
Feladták az eddigi munkát a szebb jövő érdekében... egy csaló miatt!
Mindenki tegyen feljelentést, ha érintett az ügyben... mert az idő múlik.... és sajnos ő van előnyben....
Nekem az nem világos, hogy ha a rendőrség előtt nem ismeretlen a figura, akkor hogyan tudta folytatni tevékenykedését.... 2011-ben Németországba keresett embereket... 9 hónapja Szegedre kellett utazni a munkakeresőknek... És most is októberben, novemberben 2 különböző helyre...
Egy fickó...eddig 2 cégnéven.. Hmmm...
Fogjatok össze... Ne várjatok!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 6 hónapja - 11 éve 6 hónapja #26543 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Triprotech Bt. információ kérés

matesz80 írta: Mindenki tegyen feljelentést, ha érintett az ügyben... mert az idő múlik.... és sajnos ő van előnyben....Nekem az nem világos, hogy ha a rendőrség előtt nem ismeretlen a figura, akkor hogyan tudta folytatni tevékenykedését.... 2011-ben Németországba keresett embereket... 9 hónapja Szegedre kellett utazni a munkakeresőknek... És most is októberben, novemberben 2 különböző helyre...Egy fickó...eddig 2 cégnéven.. Hmmm... Fogjatok össze... Ne várjatok!

Azt kéne pontosan megnézn,i hogy mi ajánlott a befizetett összegért! Lehet, hogy nem is törvénytelen amit csinál! Én is irhatom, hogy 20 ezer forintért közvetitek ezt és azt, aztán küldök egy céglistát és jojcakát! Közvetítettem, hát ne reklamáljon senki! Nem tudom, hogy a csoki mit tesz hogy ennyien és ilyen naivan lépremennek az embere?? Valami rohadt jó receptje lehet, ha ennyi embert át tud verni! (Vagy mégis legális?)

S még mielőtt elszabadulna a pokol: CSAK KÉRDEZTEM, NEM ÁLLÍTOTTAM! :evil:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsoltika5
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 6 hónapja #26549 Írta: Zsoltika5
Zsoltika5 válaszolt a következő témában: Triprotech Bt. információ kérés

Nem munkát közvetitett,hanem munkát ajánlott.A saját cégéhez keresett embereket külföldi munkahelyre.Ha alaposan elolvasod a becsapottak által irtakat,ott munkaszerzödést irnak.Utiköltségre és tanfolyamra kellett fizetni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!