Triprotech Bt. információ kérés

Több
11 éve 5 hónapja #26258 Írta: roli88
roli88 válaszolt a következő témában: Triprotech Bt. információ kérés

Tisztelt Zozi1000
Mi szintén így jàrtunk pontosan ahogy leìrtad Rotterdamba keresett raktàrost,anyàmmal mi is kifizettük a fejenként 25-e forintot plusz egy ismerős is.Kb ugyanez a forgatôkönyv természetesen mi is megtesszük a feljelentést. Èn 5 éve dolgoztam egyhelyen anyàm 2éve hàt most nagyon nem jött ez jòl remélem mindenki feljelenti akit àtvert. A fogyasztò védelmi forumon szintén van erről szò, ott egy ficko hirdeti hogy akit àtvert a triprotech bt kèri hogy hívja föl,telszàm is volt mi felhívtuk ő aztmondta fel kell jelenteni de a pénzünkre keresztet vethetünk és ez 2011es bejegyzés tehàt nem ma kezte nekünk Lang Tiborként mitatkozott be és a szerződésen is az van.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26260 Írta: roli88
roli88 válaszolt a következő témában: Triprotech Bt. információ kérés

Igen mi is ugyan így jàrtunk a Triprotech bt vel àtverés színtén hollandiàba Rotterdamba ígért munkàt,színtén jött az sms csütörtök éjjel de az màr így is a harmadik időpont volt mert valami okot mindíg mondott.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gal0204
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 5 hónapja #26266 Írta: gal0204
gal0204 válaszolt a következő témában: Triprotech Bt. információ kérés

sziasztok
Ugyan úgy mint látom sokan :( én is belefutottam ebbe a csapdába :( ( Pécs , Marseille ) sok barátommal egyetemben . Az én ismerős körömben mai nap sokan elindultak feljelentést tenni , nem tudom mi lesz ebből :( De azt igen ,h rengetegen feladták az állásukat az életüket !
Ha valaki tud valami infót kérem jelezze . Köszi :(

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 5 hónapja #26269 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Triprotech Bt. információ kérés

roli88 írta: Mi szintén így jàrtunk pontosan ahogy leìrtad Rotterdamba keresett raktàrost,anyàmmal mi is kifizettük a fejenként 25-e forintot plusz egy ismerős is.Kb ugyanez a forgatôkönyv természetesen mi is megtesszük a feljelentést. Èn 5 éve dolgoztam egyhelyen anyàm 2éve hàt most nagyon nem jött ez jòl remélem mindenki feljelenti akit àtvert. A fogyasztò védelmi forumon szintén van erről szò, ott egy ficko hirdeti hogy akit àtvert a triprotech bt kèri hogy hívja föl,telszàm is volt mi felhívtuk ő aztmondta fel kell jelenteni de a pénzünkre keresztet vethetünk és ez 2011es bejegyzés tehàt nem ma kezte nekünk Lang Tiborként mitatkozott be és a szerződésen is az van.


A naivitás nagyon drága! A feljelentésnél nyugdotan megtakarithatjatok a póstaköltséget.....

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #26277 Írta: bandi20
bandi20 válaszolt a következő témában: Triprotech Bt. információ kérés

Sziasztok!

Sajnos mi is belefutottunk ebbe a Rotterdami munkába. Ugyanúgy 50.000Ft-ot kért kettőnktől. De nekünk Tóth Erik néven mutatkozott be és a hirdetés alatt is ez a név szerepelt, de a szerződésen Lang Tibor név van mint vezető. Sajna nagyon jól csinálta. Engem nem is igazán pénz zavar hanem hogy mindketten felmondtunk ,és vagy 1 hónapja várunk. Felrakom ide az egyik hirdetését ez a későbbi amikor már az utolsó 10 embert kereste.
ez az
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gal0204

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26291 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Triprotech Bt. információ kérés

Friss híre van valakinek? Tett valaki feljelentést?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!