IP Immobilien Kaiserslautern

Több
11 éve 2 napja #30705 Írta: devilmaycry
devilmaycry válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Én is ebbe a csoportba tartozom, én is mentem volna ki Veletek melózni. De könyörgöm, még mindig bizakodtok ebben az egészben??????
Én már vagy 3 hete nem is igazán foglalkozom vele, mert már az első indulás csúsztatásánál nem stimmelt valami. Legalább is szerintem.
Ami pedig a feljelentést illeti, egy ügyeletes tiszt a rendőrségen azt mondta, hogy várjuk meg a május 10-et, mivel a szerződés szerint akkor lenne az első havi fizu. Ha akkor nem történik semmi, és valljuk be, miért történne, akkor lehet megtenni a feljelentést. csalás és szerződésszegés miatt.
Hogy mennyi az esélye mindennek, azt nem tudom, de szerény véleményem szerinte SEMMI!!!!
Jobb lesz, ha mindenki lemond most már végleg erről!!! Ébredjetek már fel!!!!
Téma zárolva.
Több
11 éve 2 napja #30706 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

devilmaycry írta: Ami pedig a feljelentést illeti, egy ügyeletes tiszt a rendőrségen azt mondta, hogy várjuk meg a május 10-et, mivel a szerződés szerint akkor lenne az első havi fizu. Ha akkor nem történik semmi, és valljuk be, miért történne, akkor lehet megtenni a feljelentést. csalás és szerződésszegés miatt.

Milyen OKOS rendőrök vannak Magyarországon! :laugh: Szóval, csak csalásért nem is lehet feljelentést tenni? Bár nem is értem miért akadtam ezen fenn amikor egy 5 évet a rendőrség kötelékébe lehúzó ember a koordinátor az egész ügyben. :woohoo:
Téma zárolva.
Több
11 éve 18 órája #30729 Írta: zoli43
zoli43 válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

:bye: Van-e újabb fejlemény az indulás időpontjáról? Valaki? :confused:
Kinek mit mondott vajon?
Téma zárolva.
  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 3 órája #30744 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

devilmaycry írta: Ami pedig a feljelentést illeti, egy ügyeletes tiszt a rendőrségen azt mondta, hogy várjuk meg a május 10-et, mivel a szerződés szerint akkor lenne az első havi fizu. Ha akkor nem történik semmi, és valljuk be, miért történne, akkor lehet megtenni a feljelentést. csalás és szerződésszegés miatt.
!

Ne butáskodj! Hogy hogy a rendör? Ök pontosan annyit értenek a
dologhoz, mint a canadai ezüstmókus a bélyeggyüjtéshez..........

:bye:

DCT
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 órája #30747 Írta: cucuka66
cucuka66 válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Helló, az utolsó amit nekem mondott, hogy a kinti főnök nem akar autókat adni a kimenetelhez és ezért nem indultak még el értünk. Kérdeztem tőle, hogy saját autóval kimehetünk e de akkor adja vissza a pénzt abból majd tankolunk. "Hát az nem fog működni, de inkább megkérdezem a főnököt..."

Nos, egyébként a cég valóságát itt lehet megnézni, ha itt nincs akkor nincs sehol

www.handelsregister.de/rp_web/mask.do?Typ=n

- a Normale Suche almenüben lehet keresgélni.

Nekem nem volt időm végig nézni de nem hiszem, hogy ott lenne..

üdv

-= Nincs olyan megrakott szekér, amire ne férne még egy villával =-
Téma zárolva.
Több
11 éve 50 perce #30749 Írta: zoli43
zoli43 válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Német telefonszámon (Matthias) és a magyar telefonszámon is (ami a munkaszerződésen van, igaz elírva 1 szám) Falkó jelentkezik!!!!!!!
Németországi 2 céget nem lehet elérni, Coskun (török), se a német Matthias-t sem. Közvetlen telefonszám nincs!
Nem tudunk semmit róluk!
Ip-Immobilien-ről mi sem találtunk semmit a neten.
Nem hisszük hogy lesz indulás. Persze ,lehetett volna saját költségen kimenni, de itt valami ezért is fura!
Nekem mint vállalkozó vagy cég, ha kell munkaerő (gondolkozzunk így !), siettetem és intézkedem ha már egy közvetítőn keresztül nem megy! :hyper:
Téma zárolva.