Invest-Trade Kft. információ kérés

Több
13 éve 3 hete #3861 Írta: dya
dya válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

sziasztok engem is érdekelne ez a munka én nyiregyi vagyok.Milyen sürüséggel visznek embereket ki?és melyik városban található ez a kft?milyen papírok kellenek?ha valaki válaszolna megköszönöm.
Téma zárolva.
  • Riya
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hete #3862 Írta: Riya
Riya válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Sziasztok!
Én voltam kint teljesen lehúznak anyagilag.
Amikor van munka akkor látástól vakulásig kell dolgozni.
Nem éreztem magam kint jól, sőt még egy állattal is szebben beszélnek.Ott kint csak a régieknek jó,de azoknak sem mindig.Lánckesztyű 100euró,cipő 45,írjam tovább?Ezt mind levonják meg a többit.
Téma zárolva.
Több
13 éve 3 hete - 13 éve 3 hete #3864 Írta: veronika4
veronika4 válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Szia bigyusz,
Olvastad Riya hozzászólását? Ha nem, nézd meg és gondold át a döntésed. Tudod a barátnőm járt már így sajnos, mind a két fiát befizette és nem tudtak menni. Ezért érdeklődtem, hogy valaki tud-e valamit. Ha elmentek és úgy döntesz, hogy befizeted a pénzt, kijutsz akkor is tájékoztass kérlek. Azért írok vagy szólok, hogy vigyázz Te is és ne kerüljön pénzedbe, esetleg a "semmi".
üdv Veronika4
Téma zárolva.
Több
13 éve 3 hete - 13 éve 3 hete #3865 Írta: dya
dya válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Szia Riya!
Melyik városban van ez a cég? Tudnál egy kicsit többet írni róla?
Előre is köszi.
Téma zárolva.
Több
13 éve 3 hete #3866 Írta: bigyusz
bigyusz válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Szia Kazsi!

fontos hogy, amely dátummal leszámoltok az nap még be kell jelentkezni a cégnél a munkaviszony megszakítása véget


Tehát ha jól értem: Ha mondjuk én holnap felmondok a mostani munkahelyemen, még aznap jelezni kell ezt feléjük?
És nem tudod, ha esetleg 1 hónap felmondási idővel tudok csak eljönni a mostani munkahelyemről,de az megoldható hogy már ne kelljen bemennem dolgozni,akkor attól kezdhetek itt?
Te hogy jelentkeztél erre a munkára? Elküldted az önéletrajzodat és visszahívtak vagy egyből személyesen mentél át érdeklődni?
Légyszi majd írj,mi volt pontosan a felvételin!

Üdv, Bigyusz
Téma zárolva.
Több
13 éve 3 hete - 13 éve 3 hete #3867 Írta: veronika4
veronika4 válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Szia Riya! Nagyon köszönöm, hogy leírtad a tapasztalataidat. Szerintem sok embernek segítség és sajnálom, hogy veled megtörtént de, hogy mások ne járjanak így ahhoz mindenkinek meg kéne osztania a tapasztalatait.
Téma zárolva.