Invest-Trade Kft. információ kérés

Több
13 éve 1 hete #4132 Írta: mismis
mismis válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Van valakinek tapasztalata, hogy mennyi idő után emelnek, és kb mennyit?
A magyar Kft-vel vagytok szerződésben, vagy a kinti Gmbh-val? (ha a kinti Gmbh-val, és lenne bejelentett lakcím, akkor elméletileg jogosultak lennénk családi pótlék különbözetre..., de szerintem ez csak álom)
Bács-Kiskun megyéből jön valaki május 4-én?

Üdv: mismis
Téma zárolva.
Több
13 éve 1 hete - 13 éve 1 hete #4139 Írta: zsuzsanna1997
zsuzsanna1997 válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Szia!
Én is jelentkeztem hozzájuk, május kilencedikén megyek Miskolcra. Makói vagyok. Te negyedikén már melózni indulsz ki? Ha voltál elbeszélgetésen akkor már tudod a részleteket, írnál róla pár mondatot? Megköszönném.
Üdv: Zsuzsa
Téma zárolva.
Több
13 éve 1 hete - 13 éve 1 hete #4147 Írta: VinkiG
VinkiG válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Hello! Ha minden igaz akkor ismerőseim is onnan vannak és Billerbeckben van a munka. Egy kis infot tudnátok nekem adni róluk! Mennyit fizetnek pl.
Téma zárolva.
  • linderol
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #4479 Írta: linderol
linderol válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kér

Vpilu írta: Sziasztok!

Voltam Miskolcon is ( Invest-Trade Kft. ) ami korrekt cég ott is elkérték ezeket az adatokat.
Azzal csak egy gond van igen sovány a fizetés.

Kedves Vpilu!

A Miskolci korrekt cég érdekelne.
Már voltam kint fél évet dolgozni Multicégen keresztül,a felszedett német tudást akarom felfejleszteni. A sovány fizetés nem gond tőke van.
Kint lehet igazán megtanulni a nyelvet:fél év alatt többet fejlődtem kint
az "utcán",mint a nyelvórákon(heti 2x3 óra volt a tanfolyam).
Ha bármi elérhetőséget tudsz adni annak örülnék.
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja #4486 Írta: viragos
viragos válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kér

Meg hajnal 2kor kelsz,és délután 5-6ig melózol.
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja #4680 Írta: kazsi
kazsi válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kér

Sziasztok!
Aki úgy dönt hogy vállalja a munkát az vigyen magával Fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentőt,illetve gyulladáscsökkentő krémet. mert elkerülhetetlen az inak ízületek gyulladása a kéz újaknál és csuklónál! Olyan ember nincs kint akinek ne fájna valamije ez lehet egy 3-napos dolgozó vagy akár 10-éves a fájdalmat el kel viselni! Nagy kitartás és elszántság kel ahhoz hogy valaki kint maradjon hosszabb ideig! Nagyon nehéz a kezdés 3hét kel annak és jó szoba társak akik segítsenek áthidalni a kezdetet és a későbbi időszakot! aztán majd kezd alakulni. A munka nagyon nehéz könnyű munka nincs!
Nyelvtanulásról hát linderol Nyelvet nem lesz időd kedved tanulni abban biztos vagyok kínt rendesen elfáradsz de ha dolgozni akarsz és nem nyelvtanulás véget választod ezt a munkát akkor van értelme jelentkezni. Aki megyen sok sikert! és ne feledjétek kitartás!!
Téma zárolva.