Invest-Trade Kft. információ kérés

  • krisztike26
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #3903 Írta: krisztike26
krisztike26 válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

sziasztok!Én is jelentkeztem ma délután hívtak fel,hogy 14.-én menjek Miskolcra a személyes papírokat kérték,hogy vigyem magammal!Bajáról indulnék és nem tudom eldönteni nekivágjak e? az útnak.Ha bárki volt már náluk,szépen kérem írja le a tapasztalatait.köszönöm!
Téma zárolva.
Több
13 éve 1 hónapja - 13 éve 1 hónapja #3907 Írta: kazsi
kazsi válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Sziasztok,
Hétfőn utazom ki Molbergen-be, kicsit csalódott voltam szerződéskötéskor de lehet így lesz jó. :) Nem erre a helyre számítottam e véget :) Nyíregyháza környékéről esetleg jön valaki hétfőn?
Téma zárolva.
  • krisztike26
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #3912 Írta: krisztike26
krisztike26 válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

szia Kazsi!Sok szerencsét kívánok neked!Megköszönném ha megírnád pontosan milyen papírokat kértek,és mit ígértek?
Üdv Kriszti!
Téma zárolva.
  • tokosc
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #3913 Írta: tokosc
tokosc válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Sok szerencsét Kazsi!
Kíváncsi vagyok meddig birod kint, ne számíts sok jóra, sajnos minden úgy van ahogy Rya leírta már, annyi kiegészítéssel hogy nincs túlóra pénz mivel napi bért fogsz kapni. azért nem mindegy hogy hány órát dolgozok egy bizonyos összegért. Várom a fejleményeket!
Téma zárolva.
Több
13 éve 1 hónapja #3914 Írta: bigyusz
bigyusz válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Szia Kazsi!

Kérlek fejtsd ki bővebben mi volt a "felvételin". Fizetésről, költségekről,szállásról mit mondtak? Munkaruházat szempontjából pl. mennyit vonnak majd le a fizuból?
És amikor először voltál Miskolcon náluk,akkor mi volt az elbeszélgetésen?
Inkább csak egy tájékoztató volt,hogy miről van szó,és akit érdekel,mindenki mehet,akinek megvannak a papírjai, vagy válogatnak,hogy ki mehet,ki nem?
Már elküldtem az önéletrajzomat egy hete,de még nem hívtak. Érdemes várni hogy hívjanak vagy noszogassam őket telefonon,hogy hívjanak vissza?
Milyen orvosi vizsgálatokat kértek? Csak a sima háziorvostól kapott alkalmasságit 5000 Ft-ért vagy külön vizsgálatokra volt szükség?Kérlek,írj,mielőtt még kimész. Na és persze várom/várjuk a tapasztalataidat is ha már kint leszel! Sok szerencsét!
Téma zárolva.
  • krisztike26
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #3915 Írta: krisztike26
krisztike26 válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

szia Kazsi!Sok szerencsét kívánok neked!Nekem csütörtökön kell Miskolcra mennem,megírnád nekem hogy milyen papírokat kértek és mit ajánlottak.Neked volt most itthon bejelentett munkahelyed?
Előre is köszi!Várom válaszod!
Téma zárolva.