Invest-Trade Kft. információ kérés

Több
13 éve 1 hónapja #3869 Írta: bigyusz
bigyusz válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Szia Veronika4!

Köszönöm a jó tanácsot,olvastam amit Riya írt. Átverni biztosan nem hagyom magam, amíg nincs a szerződés a kezemben,addig nem fizetek semmit! Nekem ezt a munkát egy közeli ismerősöm ajánlotta,akinek kint van a testvére 7-8 hónapja. Ő igyekszik kintről segíteni nekünk intézni a dolgot. Tőle csak jókat hallottam a cégről,ezért bízom abban,hogy nekünk is be fog válni. Remélem szerencsével járunk. Ha bármi fejlemény van, írok.

Üdv, Bigyusz
Téma zárolva.
Több
13 éve 1 hónapja - 13 éve 1 hónapja #3871 Írta: bigyusz
bigyusz válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Szia Riya!
Köszönöm,hogy leírtad a tapasztalataidat.
Azt megkérdezhetem, hogy mennyi ideig voltál kint?
Tudomásom szerint több városban is van kint üzemük, Te hol voltál helyileg, melyik városban? A munkaidőről, szállásról tudnál valami infót adni?
Válaszaidat előre is köszönöm!
Üdv, Bigyusz
Téma zárolva.
Több
13 éve 1 hónapja #3872 Írta: bigyusz
bigyusz válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Szia Dya!

Én is nyíregyi vagyok. Nem tudom milyen gyakran van indulás, de szerintem 2-3 hetente,mert az egyik ismerősöm március közepén indulhatott volna, csak addigra még nem volt meg minden papírja, egy másik ismerősöm pedig jövőhéten megy.
Te már jelentkeztél a munkára? Nem mondták,mikor kell átmenned Miskolcra,hogy a részleteket elmondják?

Üdv, Bigyusz
Téma zárolva.
  • Riya
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #3878 Írta: Riya
Riya válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Szia!
Én Molbergen be voltam ott csak magyarokkal dolgoztok.
Hajnali 3-ra bent voltunk az Üzemben és amíg volt hús dolgoztunk.volt olyan,hogy este 6-7 körül értünk a szállásra.A szállás emeletes családi házakban vannak 3-4 fős szobákban.Meg van határozva ki mikor megy wc-re(reggel)este meg ahogy hazaérsz és beállsz a sorba a fűrdéshez.Nem leányálom 30-33 ercsiért,ez a munka.Volt olyan ember aki kijött és a következő járattal már jött is vissza.Gondoljátok meg mert kint levonnak mindent nem sok pénzt fogtok kézhez kapni.Amikor nincs meló nincs pénz se.Írtam egy lánc kesztyű 100 euró,1db gumikesztyű(nem egy pár ha nem pl:csak a jobb kézre való)1 euró,cipő 45euró és ezeket mind levonják.200ercsiből kijössz egy hónapra persze úgy, hogy nem a legdrágább dolgokat vásárolod.Nagyon össze kell szorítani a fogatokat és nem szabad vissza pofázni mert akkor kinyírnak.Aztán lehet,hogy nem is oda kerültök ahova te szeretnél menni,én is zögelbe kértem magam mert ott volt ismerős és nem oda tettek.én nagyon megbántam az egészet mert azért mielőtt mennél költened is kell, mert messze van a fizu.De te döntesz.Szia: riya
Téma zárolva.
Több
13 éve 1 hónapja - 13 éve 1 hónapja #3880 Írta: kazsi
kazsi válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Sziasztok holnap megyek felvételizni délelőtt illetve szerződést kötni akkor majd többet tudok mondani. Bigyusz majd válaszolok a kérdésedre de most nincs időm van egy két dolog amit intézek még. Majd még írok mik kellenek a felvételhez.
sziasztok.
Téma zárolva.
Több
13 éve 1 hónapja #3886 Írta: dya
dya válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

szia Bigyusz én még nem jelentkeztem, amit Riya írt nem valami kecsegtető,még meggondolom.Ha majd kint vagy leírhatnád a milyen odakint.szia
Téma zárolva.