Invest-Trade Kft. információ kérés

Több
13 éve 1 hónapja #3674 Írta: kazsi
kazsi válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Szia igen én is oda megyek illetve már mennem kellet volna csak még egy papíromra várnom kel, Amit én halottam a cégről vegyes vélemények igazából nincs mit adni rá valakinek jó valakinek nem van aki már 7-éve ott van de olyan is van aki 3-nap után haza jött ezeket csak halottam és több verzióban, szerintem meg kel próbálni. Én nagyhalászból megyek ha meg van minden papírom csütörtökön
Téma zárolva.
Több
13 éve 4 hete #3713 Írta: bigyusz
bigyusz válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Szia Kazsi!

Azt megkérdezhetem,hogy kb. mennyi idő alatt zajlott le az egész a jelentkezéstől a kiutazásig? Csak mert én jelenleg dolgozom, és úgy kell intéznem a felmondást,hogy jó legyen. És azt esetleg tudod,hogy milyen gyakran van indulás? És melyik városban leszel?
Sok szerencsét kívánok! ha lesz rá lehetőséged,majd írj,hogy milyen odakint!
Téma zárolva.
Több
13 éve 3 hete - 13 éve 3 hete #3850 Írta: veronika4
veronika4 válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Sziasztok! Tud valaki valamit már a betanított munkásokat kereső hirdetésükről? Esetleg jelentkezett is rá valaki?
Téma zárolva.
Több
13 éve 3 hete #3856 Írta: bigyusz
bigyusz válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Szia Veronika4!

Mi már jelentkeztünk a párommal, ezen a héten vagy jövő héten megyünk át Miskolcra hozzájuk a részleteket megbeszélni.
Erkölcsi bizonyítványt, orvosi alkalmasságit, útlevelet kérnek, és e-mail-ben önéletrajzot és motivációs levelet. Az úti költség információim szerint 32.000 Ft,ezért cserébe kivisznek céges busszal és 3 hónap múlva van az első szabadság (2 hét),akkor pedig haza is hoznak érte. Utána már mindenki mehet vissza egyénileg is vagy ugyanúgy a busszal. Ha jól tudom 7 napból 6 napot kell dolgozni, 2 műszak van. A szállást elvileg a cég rendezi és állja.Én csak jókat hallottam róluk. Bár állítólag elég kemény munka,nagyon sokan jönnek haza emiatt.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: veronika4
Téma zárolva.
Több
13 éve 3 hete #3857 Írta: veronika4
veronika4 válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Szia bigyusz! kernek nyelvtudast? ha voltatok a cegnel es tovabbi infoid lesznek pl. hol van helyileg,szallas stb. megirnad?elöre is köszi
Téma zárolva.
Több
13 éve 3 hete - 13 éve 3 hete #3860 Írta: kazsi
kazsi válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Sziasztok!
Nem kérnek nyelvtudást. Én most csütörtökön megyek felvételizni remélem holnap sikerül leszámolnom hétfőn pedig kiutazás a kiutazás költsége 36 ezer ebben benne van a vissza út is ezt az összeget 6 hónap után visszafizetik, orvosihoz kell vennetek egy egészségügyi könyvet amit papír-írószerben kaptok, 80 Ft. Tüdőszűrőtök ha nincs azt minél hamarabb csináltassatok, 2-3 hét amire meg van az eredmény nekem ez csúszott el kicsit fontos hogy, amely dátummal leszámoltok az nap még be kell jelentkezni a cégnél a munkaviszony megszakítása véget, erkölcsit kell kérnetek, 3100 Ft ez egy hét alatt vígan le jön, ha új személyitek van az jó, nem muszáj útlevél.
Téma zárolva.