Invest-Trade Kft. információ kérés

Több
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #4713 Írta: olahpisti
olahpisti válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Sziasztok! A cég telefonszáma:
0646/501-720
én ezt hívtam és itt lehet érdeklődni a beadott önéletrajzok után.Mindenki mást mond a cégről jót-rosszat de szerintem kitartás...más nem kell! :)
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja #4732 Írta: viragos
viragos válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Sziasztok!Én voltam kint.A céggel nincs semmi gond.A szállás is jó,fel van szerelve mindennel.Itthon bejelentenek minimálbérrel amit mindig pontosan utalnak.Kint kezdésnek napi 33eurót kaptok.De azt mindenki döntse el,h megéri e ennyiért hajnal 2-kor kelni,és dolgozni délután 4-6ig.Arra viszont számítani kell,h az izületek begyulladnak sokan gyulladáscsökkentővel,fájdalom csillapítóval dolgoznak.Én 1 hónapot voltam,de a vállam azóta se jött teljesen rendbe.
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja #4738 Írta: timibaba
timibaba válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Sziasztok!

Én is adtam be önéletrajzot! Mennyi idő után szólnak hogy aktuális a dolog? Tehát mennyi kell várni? Nehéz bekerülni? Kb egy hónapban mennyit lehet keresni? A szállás milyen? Milyen gyakran lehet haza jönni?
Köszi a válaszokat
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja #4739 Írta: alika
alika válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Tudnál pontos címet,mert egy hónapja írtam és meg nem válaszoltak.
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja #4740 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Hirdetésük itt található.
Telefonszámuk:
0646/501-720
Minden létező információ pedig itt található a cégről.

Mostantól pedig nem jelentetünk meg a topikban olyan hozzászólást aminek semilyen információtartalma nincs vagy sokadik alkalommal teszi fel valaki ugyanazon kérdések valamelyikét, különösen ha már válaszoltak is rá! Megértéseteket köszönjük.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: alika
Téma zárolva.
  • wolf10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 6 hónapja #8452 Írta: wolf10
wolf10 válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Sziasztok én 27 megyek ki Debrecenből mindent leírok majd nektek hogy mi újság kint de egy biztos hogy megfogadom KAZSI tanácsait ;)
Téma zárolva.