Invest-Trade Kft. információ kérés

Több
13 éve 1 hónapja - 13 éve 1 hónapja #3930 Írta: kazsi
kazsi válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Sziasztok!
Kezdem a jelenkezéssel. E-mailben, fényképes önéletrajzot küldtem be délelőtti nap folyamán, délután dolgoztam, este mire haza értem jött is a válasz, hogy egy elbeszélésen jelenjek meg. Február harmadikán jelentkeztem, elbeszélésre nyolcadikán hívtak. Hívtam őket telefonon de arra ösztönöztek, hogy mindenféle képpen menjek el és halgassam meg az ajánlatukat. Aztán van egy jelentkezési lap, amit ki kell töltenetek illetve egy IQ-teszt, nem nehéz csak figyelmesnek kell lenni.
Aztán adnak egy lapot ami a munkavállalók felvételéhez szükséges információkat tartalmazza.
Orvosi vizsgálat: tűdöszürőlelet, vizelet vizsgálat, széklet vizsgálat.
Munkaalkalmassági üzemorvosi vizsgálat: ezt a vizsgálatot csak az arra szakosodott, orvos állíthatja ki, szóval sima házi orvos nem. Én az itteni üzemorvosommal csináltattam meg.
Hivatalos papírok: Erkölcsi bizonyítvány 1 hónapnál nem lehet régebbi. Az előző munkaviszonyt meg szüntető igazoló papírok, ha a jelentkező munkanélküli a Munkanélküli Központból kapott határozatot illetve TB kiskönyvet is vinni kell.
Itt fontos, hogy ne legyen megszakítás ezt úgy kell megoldani, ha leszámoltál aznap menned is kell a szerződést aláírni.
Bankszámlaszerződést érdemes vinni azt fénymásolják le a tévedések elkerülése végett.
Házassági anyakönyvi kivonat másolat, ha valaki házas.
Szakmunkásoknak bizonyítvány fénymásolata kell.
Kiutazáshoz: Teljes ágyneműgarnitúra (paplan, párna, huzat, lepedő, 3 db lakat és 2 db fénykép.
Hentes szakmunkások védőfelszerelésüket vihetik.
Ja és szerződéskötéskor vinni kell a 36 ezret, amely a kiutazáshoz kell de ezt 6-hónap múlva vísza fizetik
Erről ennyit írok, ha mentek ezeket a dolgokat el fogják nektek is mondani.
Levonások
Munkavédelmi felszerelést azt le fogják vonni, persze részletekben, ami a tietek, marad majd ezt állítólag azért vezeték be, mert hamar eltűntek a dolgok a munka eszközökre tehát nagyon figyelni kell. Nekem 300-400 eurót mondtak egy ismerősöm ki ment a múlt héten és tőle csak 120 eurót vonnak le. Ezt a feleségétől tudom, szállása nagyon jó egy kis faluban vannak ketten egy szobában egy öregebb bácsival, aki már négy éve kint van, Ő 1800 eurót kap nehéz a munka, de ki lehet bírni sokan vissza jönnek, ez általában a fiatalokra jellemző, nem elég kitartóak ezt mondják.
Fizetés
Itthon a minimálbért kapjátok,80 ezer bruttó, kint pedig a kezdő bér 33 euró (nettó) naponta, emelés lesz, de ahhoz már tudni kell teljesíteni, amit elvárnak. Általában 12 órát kell dolgozni, ritka amikor kevesebbet kell. Egyelőre ennyi de ha tudok valamit akkor meg írom nektek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, csillagxem, batakri
Téma zárolva.
  • krisztike26
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #3934 Írta: krisztike26
krisztike26 válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

köszi Kazsi a a részletes beszámolót,még kérdeznék valamit!
A leveledből azt vettem ki hogy,kb a jelentkezéstől eltelt mostanáig két hónap.Én most kezdek hivatalosan dolgozni,szerinted akkor megvárják míg eltelik az a 30 nap,vagy lecsúszok a munkáról?Nekem csütörtökön kell mennem Miskolcra.
Válaszod előre is köszi!
Téma zárolva.
  • krisztike26
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 4 hete #3939 Írta: krisztike26
krisztike26 válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

szia!Megint én zaklatlak!Azt elfelejtettem megkérdezni,hogy a magyar fizut levonják a kinti pénzből,vagy azt pluszként kapod?
Köszi!
Téma zárolva.
Több
13 éve 4 hete - 13 éve 4 hete #3960 Írta: kazsi
kazsi válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Szia krisztike
Szerintem nyugodtan menjél el ha hívtak és szerintem meg fogod tudni beszélni velük hogy az 1 hónapos munka viszonyod meg legyen. A magyar minimálbért külön kapod ezen felül van a kinti bér. Én azért csúsztam eddig mert a papírjaimat rendeztem
Téma zárolva.
  • Demistvan
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 4 hete - 13 éve 4 hete #3963 Írta: Demistvan
Demistvan válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Sziasztok! István vagyok. Négy éve dolgozom az Invest-Trade-nek. Eddig semmi rosszat nem tudok mondani a cégről. Nagyon segítőkészek. Kint már más a helyzet. A munka nagyon pörgős (szallag munka),3 1/2 óránként van szünet a teljes munkaidő 11 1/2 óra két 30 perces szünettel. Ami a pénzt illeti minden hónap tizedikéig jön a minimálbér (66.000 Ft). Idekint huszadikáig van fizetés. Még sohasem volt baj a fizetéssel! A szállásról csak annyit, hogy családi házakat bérel a cég. Hali
Téma zárolva.
Több
13 éve 3 hete #4004 Írta: robert
robert válaszolt a következő témában: Invest-Trade Kft. információ kérés

Sziasztok!Én 18-án megyek? Miskolcra elbeszélgetésre.Hát így ahogy most olvasgattam a dolgokat amiket írtatok,eléggé lelombozódtam az első hurrá hangulat után.33euró/nap minimum 12óra?Ja és még a munkaruha levonások.Talán még a szállásért is vonnak.Ha jól számolok,akkor még 800 sincs meg,és még a kajáról nem is beszéltünk,amit magadnak kell állni.Akkor mi marad,amit a családnak akarsz hazaküldeni,vagy magadnak félretenni.Talán úgy hogy kibírjuk kaja nélkül pár hónapig?12 órás kemény meló mellett?Hát ennyi voltam egyenlőre.Ha valaki tudja a megoldást,szivesen venném.
sziasztok!
Téma zárolva.