Németországba gyerekekkel

Több
12 éve 3 hónapja #14636 Írta: Nata
Nata válaszolt a következő témában: Németországba gyerekekkel

Szia Perszike!
Az előző leveledet fel kell dolgoznom :blink: a férjemmel este közössen átvesszük még egyszer :silly:
Annyi infót kapok, hogy már egy füzetet vezetek és ebben redszerezem őket (van egy Perszike fejezetem is) :laugh:
Nagyon nagy megkönnyebbülés, hogy rád találtam ezen a fórumon, úgy érzem szivessen segítess ;) és ez nagyon jól esik.
Biztos még ezer kérdésem lesz hozzád, remélem birod a gyűrődést :lol:
Köszi az eddigieket!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #14662 Írta: Perszike
Perszike válaszolt a következő témában: Németországba gyerekekkel

Szia Nata! :)

Ugyan semmiség,szívesen válaszolok,kérdezz bátran ;)
Köszi a fejezetet megtisztelő :kiss:
Arra majd figyelj oda,hogy minden terület kicsit eltér a többitől,ha pl azt nézem,hogy a barátnőm csak pár km-re lakik tőlem és neki kellett fizetnie a gyerekorvosnál az ovis igazolásért,nekem meg nem :ohmy: fene sem érti miért :blink:
Március 9.-én viszem a lányokat olyasmi éves státuszvizsgálatra,kíváncsi leszek kell e perkánom :whistle: de majd megírom ;)
Írj bátran ha bármi kérdésed van :)
Üdv.

Perszike

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14714 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Németországba gyerekekkel

Nata írta: mahlzeit!
Köszönöm szépen a nagyon hasznos információkat.
Eddig úgy néz ki, hogyha sikerül amit elterveztünk akkor Düsseldorf és környéke jöhet számításba vagy esetleg München.
Esetleg mégsem úgy alakulnak a dolgok ahogy szeretnénk :( , akkor meg majd oda megyünk ahol munka van.

Elso korben miert nem oda akartok menni ahol munka van?? MI sem azert vagyunk Dusseldorfban, mert ez volt almaink varosa:) (MOndjuk miota itt lakunk, beraknam a top 10-be)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14732 Írta: Nata
Nata válaszolt a következő témában: Németországba gyerekekkel

Szia mahlzeit!
Neharagudj, lehet hogy félreérthető volt amit írtam.
A férjem egy cégen belül 3 helyre adta be a pályázatát Düsseldorf, München és Willingen. Azért szeretnénk, ha Düsseldorfba mehetne, mert a környéken élnek rokonaink.
Esetleg ez a munka nem sikerül, akkor nem ragazkodunk Düsseldorfhoz, természetessen nem várostól, hanem munkalehetőségtől függ, hogy hova megyünk :) .
Remélem most, jól fogalmaztam! :huh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14812 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Németországba gyerekekkel

Szia,
Lehet eleg lett volna vissza olvasnom es nem kerdezek hulyyeseget.:) Igy eleg egyertelmu, hogy Dusseldorf a nyero. A varost tudom ajanlani, bar en szivesebben elnek az Alpokhoz kozelebb:) Ha van barmi kerdesed Dus-rol, nyugodtan!
udv

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • angyal77
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 2 hónapja - 12 éve 2 hónapja #15991 Írta: angyal77
angyal77 válaszolt a következő témában: Németországba gyerekekkel

Sziasztok! Rengeteg kérdésem volt még délután a gyerekekkel való kiköltözésbe......azóta olvasom ezt a fórumot ..... sírtam is pár hozzászóláson ,nevettem is és.......és már nincs is kérdésem :)))))) komolyan mondom boldog lettem és nincs miért aggódjak úgy a gyerekeimért:) Életem legjobb fórumjára találtam!!!
Köszönöm nektek!!
Én most jöttem egy hete ki a férjemhez intézni a lakást és a sulit.....elég nehéz gyorsan lakást találni , úgy ráér itt mindenki:))) de már ez sem aggaszt :) mivel így hogy olvastalak titeket rájöttem hogy nem kell a gyerekeket hónapokkal elötte beiratni :) hazamegyek beszerzem a sok papírt ami kell és GO Németország:)))))) eddig rettegtem!! :( De nagyon nagyon köszönöm ezt a rengeteg segítséget amit itt kaptam!!!!!
üdvözletem egy leendő:Pfhorzheim-i lakostól:))))))

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!