Munkahelyi baleset

Több
11 éve 10 hónapja #20264 Írta: lichardttomi
lichardttomi válaszolt a következő témában: Munkahelyi baleset

köszönöm Éva és mindenkinek köszönöm h segít.az a helyzet,h egyedül vagyok itt kint,senki nincs mellettem,aki segíteni tudna.ezért akarok hazamenni,mert itt még egy levest sem tudok magamnak megfőzni,ez érthető szerintem,és ezt mindenhol elmondom.....2 naponta kell új kötés az ujjamra,otthon orvos is van a családban,aki segít...........itt nem tudok rehabilitálódni

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 10 hónapja #20292 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Munkahelyi baleset

lichardttomi írta: köszönöm Éva és mindenkinek köszönöm h segít.az a helyzet,h egyedül vagyok itt kint,senki nincs mellettem,aki segíteni tudna.ezért akarok hazamenni,mert itt még egy levest sem tudok magamnak megfőzni,ez érthető szerintem,és ezt mindenhol elmondom.....2 naponta kell új kötés az ujjamra,otthon orvos is van a családban,aki segít...........itt nem tudok rehabilitálódni

Még egy tipp! Nem volt a cégnek vagy neked valamilyen biztosításotok? Ez csonkolásos sérülés. Ilyenért nem kis összeg járhat a táppénzen kivűl is!!! (Balesetbiztosítás?) Pl. ahol végezétek a munkát, annak a cégnek nem volt valamilyen felelőség (Haftpflicht) vagy mittudomén milye? A munkadódnak sem volt? Nézz ennek utána, mielőtt haza mécc, mert sok lé veszhet (nem csak az ujjad), ha nem voltál hibás! Persze ha ott matattál, ahol nem kellett volna.... az megint más!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #20296 Írta: lichardttomi
lichardttomi válaszolt a következő témában: Munkahelyi baleset

Én úgy tudom,h aok-nál is mondták,h van ez a berufsgenossenschaft,aki majd kártalanítani fog......amikor az ambulancián voltam,ehhez a berufsgenossenschafthoz automatikusan el lettek küldve a dolgok,és minden automatikusan zajlik azt mondták.....én nem voltam hibás,nem tudom mi lesz,de leírom mindig h mi történt,ha más is kerülne ilyen helyzetbe.......

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 10 hónapja #20309 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Munkahelyi baleset

Tomi,komolyan ajanlom, hogy nezz utana, mi a szabalyos. Lehet, hogy a cvsaladban levöorvos atköti a kezedet, de nem tudom, mit szolnak utana itt. Kerjel papirt, mire van szükseged,es otthon csinaltasd meg -akar kötes, akar mas. Decotextnek is igaza lehet,hogy valami penz is jarhat neked, a munkahelynek kell legyen balesetbiztositasa. Mindenkeppen ugy menj haza,higy ezek tisztazva vannak szerintem.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #20314 Írta: lichardttomi
lichardttomi válaszolt a következő témában: Munkahelyi baleset

minden honnan elkértem magam.....munkaadó,aok,háziorvos......megértették h egyedül nem vagyok képes itt javulni......meg otthon is van biztosításom,azt is el kell intéznem,az itteni rendszer gyors,maximálisan bízom benne....eddig minden úgy volt,h amit mondtak,az úgy is volt..........szerintem attól h hazamegyek,attól még a baleset megtörtént,és hiányzik az ujjam vége....:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 10 hónapja #20326 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Munkahelyi baleset

Tomi jobbulast kivanok! :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!