IP Immobilien Kaiserslautern

Több
10 éve 11 hónapja #30750 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Nem tudunk semmit róluk!
Ip-Immobilien-ről mi sem találtunk semmit a neten.

A guglival nem lehetsz valami jó barátságban :) :) :) :) :)
ip-immobilien gmbh. kaiserslautern begépelésére 119.000 találat 0,31 mp alatt. Jó, kicsit lassú a netem :) :) :)
De erre azt mondani, hogy nincs semmi, talán picit túlzás. :) :) :)
Csak most, csak Neked:
IP Immobilien + Projektentwicklung GmbH
Kantstr. 40
67663 Kaiserslautern
Rheinland-Pfalz
Bundesrepublik Deutschland
Telefonnummer: (0157) 72785954
IP Immobilien + Projektentwicklung GmbH finden Sie am Standort Kantstr. 40 in 67663 Kaiserslautern Innenstadt. Das Unternehmen ordnet sich und seine Angebote den Branchen Immobilienmakler und Immobilienbüros, Makler, Architekten, Bauplanung und Baudienstleistung, Bauträger und Bauträgergesellschaften, Selbständige Berufsgruppen, freie Berufe, Selbständige Berufsgruppen, sonstige, Verleih, Vermittlung und Vermietung Dienstleistung, Baugewerbe, Serviceunternehmen, Generalbauunternehmen zu. Aktuell haben 0 Nutzer das Unternehmen und seine Leistungen mit einer durchschnittlichen Anzahl von 0 Sternen bewertet. Für eine schnelle Anreise mit dem Auto nutzen Sie einfach den Routenplaner oder informieren sich im Lageplan über den Standort.
És még: unternehmen24.info
Sok sikert !

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza
Téma zárolva.
Több
10 éve 11 hónapja #30753 Írta: cucuka66
cucuka66 válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Ma 3 után indulás !!! Most ez a hazugság. Állítólag hazaértek a kisbuszok és du. indulás.
Erre nagyon kíváncsi vagyok. Ezt a buszos mondta. De a Falkót már 3 napja nem tom elérni, komoly.

üdv

-= Nincs olyan megrakott szekér, amire ne férne még egy villával =-
Téma zárolva.
Több
10 éve 11 hónapja #30988 Írta: jasmin02
jasmin02 válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Tisztelt mindenki aki érintett a Falkó féle munkában.
Minket is átvert. A férjem és 2 fiam ment volna dolgozni.Én ugy gondolom nem azt kell szégyelnunk,hogy átvert hanem azt ha hagyjuk. Mink azért fizettük be fejenként a 20000 ft,hogy utána jobb legyen. Ezt a pénzt megnélkülözte a család, Szerintem mindenki aki fizetett dolgozni akart. Nem azért fizetett mert jótékonykodni akart. Fogjunk össze. Jelentsük fel Öt is meg a társait is. Mert biztos ,hogy nem egyedül van. Ha Ő megmerte tenni amit tett munkaszerződést küldött nem létező munkahelyre , elvette emberek pénzét, a rengeteg telefonálásról már nem beszélve. Kérek mindenkit tegyük meg a feljelentést. VAn akinél ott van 82 embernek az adata. Ez már 82 csalás, átverés. Tegyünk valamit.
Téma zárolva.
Több
10 éve 11 hónapja #30989 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Szia,
Nem kell összefogni! Még ma sétálj be a rendőrségre és tegyél feljelentést! Ennek számát küld be ide és aki szintén veszi a fáradtságot és feljelentést tesz majd hivatkozik rá. Így szépen össze áll majd a kicsi ügy egy naggyá! ;) Persze a Sípos rendőrbácsit is érdemes lesz majd megemlíteni aki koordinálta ezt az egészet! ;)
Téma zárolva.
Több
10 éve 11 hónapja #30993 Írta: sleepygti
sleepygti válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Hihetetlen, hogy ennyi embernek nem volt gyanús, hogy ilyen névvel, hogy Falkó ember nem él a földön, nem is anyakönyvezhető... Olyan, mint egy rossz poén egy halott német énekesről. Legyünk elkeseredettek, kétségbeesettek, de gondolkodni ne felejtsünk el! (habár anno Isaurának is gyűjtöttek szemműtétre... :sick: )
Téma zárolva.
Több
10 éve 11 hónapja #30994 Írta: sleepygti
sleepygti válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Elnézést, összekeveredtem a kedvenc sorozataim között, Esmeralda volt a szemtelen...
Téma zárolva.