IP Immobilien Kaiserslautern

Több
10 éve 11 hónapja #30997 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Össze bizony! :chuckle:
:wait: Isaurának a felszabadítására gyűjtöttek! :laugh:
Téma zárolva.
  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 11 hónapja #31004 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

jasmin02 írta: Tisztelt mindenki aki érintett a Falkó féle munkában.
Minket is átvert. A férjem és 2 fiam ment volna dolgozni.Én ugy gondolom nem azt kell szégyelnunk,hogy átvert hanem azt ha hagyjuk. Mink azért fizettük be fejenként a 20000 ft,hogy utána jobb legyen. Ezt a pénzt megnélkülözte a család, Szerintem mindenki aki fizetett dolgozni akart. Nem azért fizetett mert jótékonykodni akart. Fogjunk össze. Jelentsük fel Öt is meg a társait is. Mert biztos ,hogy nem egyedül van. Ha Ő megmerte tenni amit tett munkaszerződést küldött nem létező munkahelyre , elvette emberek pénzét, a rengeteg telefonálásról már nem beszélve. Kérek mindenkit tegyük meg a feljelentést. VAn akinél ott van 82 embernek az adata. Ez már 82 csalás, átverés. Tegyünk valamit.


Kedves Jasmin! Ne haragudj azért amit most írok, de még egy egyszerű étteremben sem fizetünk előre. Sem fodrásznál, sem a piacon. Semmilyen szolgáltatásért nem szoktunk előre fizetni. Mi vitt rá benneteket arra, hogy egy vadidegennek ennyi pénzt adjatok, vakon? Az ember fizet a taxiban ha hazaért, az EON-nál a fogysztást soha nem előre fizetjük. Én itt megkérdezem (s másoktól is), hogy ha már így fizettek, akkor miért nem akkor amikor kiérkeztek és munkába álltok, aznap s ott kint?!?!

UI: én mindenesetre pontosan elolvasnám a papirt amit adott, (adott??) hogy mire vállalt garanciát, s mit vállalt ezért a pénzért, mert lehet, hogy nem is átverés, csak nem olvastatok figyelmesen. A minap hallottam a következőt: X szervező 13 ezer forintért vállalja és megszervezi bármelyik nyugati államba (!) a munkáraszállítást. Lehetőleg szakmunkások jelentkezzenek -fémiparból-. Ez az illető 14 melóst vitt ki Hollandiába. Lerakta őket Rotterdam közepén, s beült a buszba és elment haza Mo.-ra! Azok a "szerencsétlenek" napokig kószáltak mire valamilyen magyarul tudó, kintélő, elintézte nekik a követségen keresztül, hogy haza tudjanak jönni.....(Mondanom sem kell, hogy szinte alig volt náluk pénz!)

DCT
Téma zárolva.
  • turkalo
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 11 hónapja #31023 Írta: turkalo
turkalo válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Végig olvastam az egészet a kezdetektől a végéig. Szánalmas, hogy ilyen sok buta emberek vannak.
De nem baj, legalább Falkó jó járt vele.
Téma zárolva.
Több
10 éve 11 hónapja - 10 éve 11 hónapja #31026 Írta: devilmaycry
devilmaycry válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Kedves Decotext! Lehet, hogy a kenyérért és a villanyért nem fizetsz előre, elhiheted, hogy én sem, de az utazásért Te mindig utólag fizetsz, bárhová is menjél? A buszon, vonaton, repülőn is előre megveszed a jegyet nem? Annyi a különbség, hogy ha mégsem utazol, egy részét AZNAP visszakérheted!!!!
A 20.000 Ft-ot mindenki a kiutazásra fizette be, vagyis utazási költség lett volna.
Kedves turkalo! Nehogy azt hidd, hogy mindenki buta, aki ezt az összeget befizette, csak mindenki remélte, hogy most ez más lesz, de sajnos tévedtünk.
Lehet minket butának nézni, de nem vagyunk azok, csak nagyon szerettünk volna ebben az egészben hinni.
Ami pedig a Falkót illeti, nem fogjuk hagyni ezt az egészet, mert a rendőrségi feljelentést meg fogjuk még a héten tenni, és az ügyszámát felrakom majd, hogy aki akar az csatlakozzon.
Téma zárolva.
Több
10 éve 11 hónapja #31027 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Kedves Átvertek!
A helyetekben nem csak a rendőrségre mennék, hanem az APEH-hoz, mai nevén NAV-hoz is. 82*20000 ft az 1.640.ezer...adómentesen :laugh: :laugh: .... és a következő körben is lesz ennyi, mert ez a faszi nem adja fel és mindig lesz új nyúl a bokorban...(sajnos)! :blink:
Téma zárolva.
Több
10 éve 11 hónapja #31028 Írta: cucuka66
cucuka66 válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Nekem Falkó azt mondta, hogy szerda délelőtt indulás. Még mindig tartja magát a dologhoz. Egyébként először nem is tudta, hogy miről van szó. Utána valami villanyszerelésről beszélt, majd víz és gáz szerelésről. Utána meg mondta, hogy "ja oda, oda szerda délelőtt.".
A buszos is azt mondta, hogy írják össze, hogy melyik autóval ki megy.

Ennyi.

üdv

-= Nincs olyan megrakott szekér, amire ne férne még egy villával =-
Téma zárolva.