Idősgondozás Németországban

Több
10 éve 11 hónapja #31460 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Idősgondozás Németországban

Szia Kontakta!
Intézménybe szeretnél menni, vagy családhoz?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31463 Írta: mmonika
mmonika válaszolt a következő témában: Idősgondozás Németországban

Sziasztok! Nem nagyon szoktam a témákhoz hozzá írni.Sok információhoz jutok itt hozzá,általában ezért jövök ide.Nem vagyok önző,de nem szeretek vitatkozni.Most mégis megteszem.Már közel két éve dolgozom Németországban egy idősek otthonába.Én nagyon jól érzem itt magam :) és igen nagyon sokat kell dolgozni.. . . de ahonnan én jöttem ide ott még többet kellett és még meg sem fizették.
Egy közvetítő céggel jöttünk ki többen, mi is keresztül mentünk(és még megyünk is)az itteni ranglétrán,az itteni nehézségeket, de Én úgy gondolom ez egy saját döntés mindenki részéről.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: mozgatomi, DECOTEXT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #32104 Írta: Lac
Lac válaszolt a következő témában: Idősgondozás Németországban

Bocsi,hogy igy beleszolok ekezetek nelkul ,de engem erdekelne az allas mar tobb helyen dolgoztam ,igaz akkor meg szakkepesites nelkul, most ket hete befejeztem az iskolat ezt sem otthon.Na szoval erdelne a kozvetito, remelem nem a Hausengel, vagy Promedika, azokrol szivesen beszamolok.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #32105 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Idősgondozás Németországban

Lac írta: Bocsi,hogy igy beleszolok ekezetek nelkul ,de engem erdekelne az allas mar tobb helyen dolgoztam ,igaz akkor meg szakkepesites nelkul, most ket hete befejeztem az iskolat ezt sem otthon.Na szoval erdelne a kozvetito, remelem nem a Hausengel, vagy Promedika, azokrol szivesen beszamolok.

Nem tudom milyen állás érdekel de egy biztos, arra nem itt a fórumon kell jelentkezni és nem is így hanem a hirdetésben megadott módon (önéletrajzot csatolva és hasonló, manapság szokásos dolgok)!
Az említett cégekről pedig várjuk beszámolóidat! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja - 10 éve 10 hónapja #32120 Írta: irmakelemen
irmakelemen válaszolt a következő témában: Idősgondozás Németországban

Szia!
Július 6 án végzek az origó nyelv vizsgával.
Én már voltam Passauban idős bácsit ápoltam sajnos meghalt.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Nandarani33
  • Nandarani33 profilkép
  • Nem elérhető
  • New Member
  • New Member
  • Az Életet szeretetben és humorral kell leélni. :)
Több
10 éve 10 hónapja #32127 Írta: Nandarani33
Nandarani33 válaszolt a következő témában: Idősgondozás Németországban

Szia kedves Gizella!

Te hol hallottál hogy Indiaiakat meg Kínaiakat akarnak behozatni a németek?! Nagyon nem praktikus, baromi költséges és a nyelv az nagyooooooon gáz! Ezen csak azt látom hogy az emberiséget már megint mint mindig ki akarják zsákmányolni, a vicc viszont az hogy ezt ők fogják megszívni! Hosszútávon mindenképp. Várom válaszod üdv

:baby:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!