Németországi munka nyelvtudás nélkül

Több
11 éve 11 hónapja #19223 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

DECOTEXT írta:

Attila_BRD írta:

Szugya írta: Attila BRD köszönöm a fotót, igen itt dolgozik az én kisfiam / 24 / éves.

Igen, Kevesen tudják hogy milyen kegyetlenül nehéz munka, és mennyire nincs megfizetve.Probálj meg fél órát csak ácsorogni pár kilós sullyal a kezedben. Láttam már hogy dölnek el nyáron a szerencsétlenek. A párjaik a Queen "albérlete" elött sokkal jobban keresnek. Lehet, hogy MO-nak is koronás fö kéne. :D

Nos, kétségtelen, hogy nem könnyű a dolog. Amikor én katona voltam, őrszázadnál voltam s bizony még járkálva is nagyon fárasztő a "műszak". Mindezek ellenére, szerintem ez pazarlás! Az országban súlyos gazdasági és szociális problémák vannak s a megoldáshoz pénz kéne. Szerintem ez egy szemfényvesztő cirkusz, az adófizetők terhére!
Mit vagy kit őriznek és főleg ki elől vagy mi elől? Zárják le, s tegyenek rá rácsot!
(Kulcs az elnök kiskezébe.) Kész! Jó, egy őr kell, aki ügyeli a köztársasági
elnököt és aki zajong majd, ha szükséges vagy belefúj a sípjába....!


Azért vannak határok is. A parlamentet is ki lehetne adni bérbe valami Szállodaláncnak, az a pár képviselö valamelyik kávéházban is összeülhetne, söt, meggyözödésem, hogy a törvények ugyis olyan helyeken születnek :D

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19224 Írta: Szugya
Szugya válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

Nos ő sem innnen fog nyugdíjba menni, mert ez nem perspektíva. Sofőr is, szinte mindenre van jogsija, jól beszél németül, remélem később meggondolja magát és utánunk jön.
Na de azért nagyon tetszett amikor azt mondta, hogy ha kimegyek és valaki megint szemétkedik velem jön a tankkal és szétlövi! :cheer:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 11 hónapja #19232 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

Attila_BRD írta: Azért vannak határok is. A parlamentet is ki lehetne adni bérbe valami Szállodaláncnak, az a pár képviselö valamelyik kávéházban is összeülhetne, söt, meggyözödésem, hogy a törvények ugyis olyan helyeken születnek

Nem az őrzáésről beszéltem, hanem minek diszváltás és óriási egyenruhás személyzet. A védelem biztosan jár, hát legyen 2 fegyveres járőr, s bent a 3 testőr..... Én erről a kirakodós, feszes cirkuszról beszéltem! Majdnem olyan mint amikor Putyin felvonult a tankajival! Nincs ebben az országban semmi baj, csak ez a diszőrségi cécó hiányzott??

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19238 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

DECOTEXT írta:

Attila_BRD írta:

Szugya írta: Attila BRD köszönöm a fotót, igen itt dolgozik az én kisfiam / 24 / éves.

Igen, Kevesen tudják hogy milyen kegyetlenül nehéz munka, és mennyire nincs megfizetve.Probálj meg fél órát csak ácsorogni pár kilós sullyal a kezedben. Láttam már hogy dölnek el nyáron a szerencsétlenek. A párjaik a Queen "albérlete" elött sokkal jobban keresnek. Lehet, hogy MO-nak is koronás fö kéne. :D

Szerintem ez egy szemfényvesztő cirkusz, az adófizetők terhére!

Politikusok gyakran hasznaljak ki azt termeszetes emberi viselkedest, hogy a konnyen meglathato, megfoghato es megertheto dolgokkal konnyen manipulalhato az emberi viselkedes. Ne vedd magadra, nem rolad irom, csak egy pelda a "felhaborodasod". Azaz ha latnak egy ilyen orezredet, akkor konnyen jon a felhaborodas, hogy minek koltenek erre vagyonokat. Mikozben ez mogyoro egy koltsegveteshez kepest ami turistakat is vonz es orszagimazs epito is lehet.Tehat inkabb pozitiv..
Emellett ha jon egy hir arrol, hogy milyen bonyolult es nehezen ertheto trukkokkel nyulnak a kozbeszerzesekbol milliardokat, akkor eloszor is a fejekben a milliard nagysegrendje mar nem is csapodik le es az egeszre csak egy legyintes a valasz. Tipikus pelda anno a BKV nehany millios Nokias dobozos kenopenzek, amirol meg a mai napig beszelnek. Egy kozgepes milliardos biznisz, meg EUs vizsgalat meg marad egy kosza hir.
NA errol a jelensegrol is jokat lehet olvasni az Aronson konyvben amit ajanlottam:) Es ne vedd magadra, csak a peldad alapjan jutott eszembe, nem neked irta..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19249 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

DECOTEXT írta:

Attila_BRD írta: Azért vannak határok is. A parlamentet is ki lehetne adni bérbe valami Szállodaláncnak, az a pár képviselö valamelyik kávéházban is összeülhetne, söt, meggyözödésem, hogy a törvények ugyis olyan helyeken születnek

Nem az őrzáésről beszéltem, hanem minek diszváltás és óriási egyenruhás személyzet. A védelem biztosan jár, hát legyen 2 fegyveres járőr, s bent a 3 testőr..... Én erről a kirakodós, feszes cirkuszról beszéltem! Majdnem olyan mint amikor Putyin felvonult a tankajival! Nincs ebben az országban semmi baj, csak ez a diszőrségi cécó hiányzott??


Ez minden ország névjegye.
Te a névjegyedet szalvétára firkantod?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #19256 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

Ne már! Megy a hiszti a ténylegesen image építő pár száz millába kerülő dolgok körül.
Közben meg van egy Tom Lantos Intézet ami évi 3 milliárdba fáj nekünk és még csak nem is magyar a székhely. Még a honlapját is a Széchenyi terv keretén belül készítették. :unsure:

Tessék már elgondolkozni, hogy mi is a felesleges pénzpocsékolás......

Nem hinném, hogy a díszőrség miatt vagyunk a padlón. Volt is, van is, lesz is!

Ezt hívják tradíciónak ;)

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!